Apple’ın Eylül Ayında Tanıtacağı Bütün Cihazlar Ortaya Çıktı


Apple’ın Eylül ayında gerçekleşecek olan etkinliğinde bir çok yeni cihaz tanıtacağı iddia ediliyor. Yeni iPhone serisi ve iPad dikkat çekenler arasında.

Apple

Teknoloji devi Apple‘ın uzun süresdir yeni cihazları ile alakalı birçok bilgi ortalıkta dolanıyor. Özellikle iPhone 13 serisi ve iPad mini 6 gibi cihazlar çok yüksek ilgi görüyor. iPhone 13 serisinin sahip olduğu teknik özellikler ve fiyatları da daha öncesinde sızdırıldı ama sızan özellikler ve fiyatların bir resmiyeti kesinlikle bulunmuyor.

Apple iPhone 13, Apple AirPods 3, Apple Watch Series 7 ve iPad mini 6 Eylül ayında tanıtılabilir

Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın iPhone 13 serisini, iPAd mini 6’yı, AirPods 3’ü ve Apple Watch Series 7’yi duyuracağını dolu dolu bir Eylül etkinliği planladığını iddia ettti. Mark Gurman, Yaklaşan iPhone 13 serisinin “S” seviye yükseltme paketine sahip olmasına karşın Apple’ın bu seriyi iPhone 13 olarak isimlendirip pazarlayacağını duyurdu.

Daha önceleri iPhone 13 serisinin 120 hz erkan yenileme hızına, portre video moduna, çok daha küçük çentiğe, yeni kamera özelliklerine ve daha hızlı bir A15 çipine sahip olacağı iddia edilmişti. Apple, yeni iPhone sersinin yanında eylül etkinliğinde hafif bir yeni tasarımla Apple Watch Series 7’yi de tanıtacak.

Bunun yanında Apple’ın, Eylül’de iPad mini 6 ve iPad 9’u da tanıtacağı iddiaların arasında. iPad mini 6, daha ince çerçeveli bir tasarıma sahip olacak. Daha önceki raporlara göre, iPad mini 6’nın daha büyük bir 8.3 inç ekran, bir USB-C bağlantı noktası ve bir A15 çipi ile gelecek. iPad 9 ise daha ince bir kasaya ve güncellenmiş dahili parçalara sahip olacak.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir