GTA San Andreas Hileleri (MAC VE PC)


GTA San Andreas Hileleri (MAC VE PC)! Grand Theft Auto (GTA) San Andreas için bütün PC ve Mac hileleri bu listede! Sizler için birbirinden keyifli şifreleri derledik.

GTA San Andreas Hileleri

Rockstar Games imzasıyla 2004 senesinde gösterilen Grand Theft Auto: San Andreas oyunu GTA serisinin beşinci sürümü olarak karşımıza çıktı. Aksiyon ve serüven konulu imal öncelikle PlayStation 2 konsolu için yayınlandı. Ardından PC ve Xbox cihazlarına da geldi. Son zamanlarda Android ve iOS platformlarında da satışa çıkan efsaneleşmiş oyun halen daha geniş bir kesime sahip.

Serinin tartışmalı oyunlarından önde gelen GTA San Andreas, Windows ve Mac cihazları için fazlaca sayıda gizyazı bulunduruyor. Bu hileler aktörleri sıkıntılı görevlerden kolaylıkla geçmeye yardım ederken; hem de oyunu daha keyifli hale getiriyor.

GTA San Andreas hileleri

GTA San Andreas’ın PC ve Mac sürümünde yer edinen bütün hile kodlarını sizler için bir araya getirdik. Bu hileleri çalıştırabilmek için oyun esnasında aşağıda yer edinen alakalı kodları yazın. Ardından o eğlenceli deneyimin tadını çıkarın!

GTA San Andreas Hileleri
GTA San Andreas Hileleri

GTA San Andreas araç ve eşya hileleri

GTA San Andreas Hileleri
GTA San Andreas Hileleri

GTA San Andreas trafik ve yaya hileleri

GTA San Andreas Hileleri
GTA San Andreas Hileleri

Grand Theft Auto: San Andreas hava hileleri

GTA San Andreas Hileleri

Yukarıdaki şifreler yardımıyla GTA San Andreas oynama tecrübeniz hem daha basit bununla birlikte daha eğlence dolu bir hale gelecek. Yukarıda yer almayan başka şifreler var ise bu tarz şeyleri bizlerle yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz!


ETİKETLER :

YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara