Netflix, Lucifer 6. Sezon İçin Onay Verdi


Popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix, son dönemde büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Lucifer dizisinin 6. sezonu ve son sezonu için resmi olarak onay verdi. Lucifer 6. sezon ve son sezon için resmi olarak onay verildiğini duyuran Netflix dizinin çekimlerine yakın zamanda başlayacak. Yapılan anlaşma ile birlikte Netflix platformu üzerinden üyelerine sunacağı dizi, dizinin takipçileri tarafından büyük mutlulukla karşılandı.

Lucifer 6. sezon
Lucifer 6. sezon

Dizinin sıkı takipçileri uzun bir süredir birçok sosyal medya platformları aracılığıyla Netflix’e Lucifer 6.sezonu için sorular sormaktaydı. Merakla beklenen müjdeli haberi Lucifer dizisinin resmi Twitter adresi tarafından yayınlandı. Lucifer dizisinin 6. sezonu için Netflix ile anlaşmaya vardıklarını açıklayan dizinin yapımcıları ek olarak üzücü bir haberi de verdi. Lucifer 6. sezonu final sezonu olarak yayınlanacak ve dizi bitecek.

Netflix, Lucifer 6. Sezon

Fox ekranlarında ilk olarak seyirci ile buluşan Lucifer dizisi, 3 sezon boyunca yayınlanmış ve milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. 2018 yılında ise Fox ile anlaşamayan dizinin yapımcıları Netflix ile görüşme gerçekleştirerek dizinin 4. sezonunu Netflix üzerinden yayınlamışlardı. dizinin 5. sezonu içinde Netflix ile anlaşmaya varan yapımcı şirket yayın tarihi ile ilgili bilgi vermemiş ve dizinin yayınlanması ertlenmişti. Fakat dün paylaşılan haberde 6. sezon içinde anlaşma sağlandığını fakat 6. sezonun final sezonu olacağı bilgisi verildi.

Netflix, Lucifer 5. Sezon

Lucifer karakterine Tom Ellis tarafıdan hayat verilen dizi de suçluları yakalamak için LAPD ile ortak çalışma yürütmekteydi. Dizinin oyuncu kadrosunda auren German, Kevin Alejandro, Scarlett Estevez, Rachael Harris gibi ünlü oyuncular da yer almakta. Netflix dizinin 5. sezonu için 21 Ağustos tarihini duyurdı.

Netflix, Lucifer 5. Sezon Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=4cm9g675yXQ


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara