23 Yaşındaki Genç Kız TikTok Videosu Çekerken Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti


23 Yaşındaki Genç Kız TikTok Videosu Çekerken Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti!
Neredeyse her gün farklı farklı akımlarla karşımıza çıkan ve çoğu zaman da felaketlerle gündeme gelen TikTok platformu, bugün bir başka felaketle karşımıza çıktı.. İstanbul Esenyurt’ta bir binanın çatısında TikTok videosu çeken genç kız, çatı zeminindeki plastik panelin çökmesi sonucuda apartman boşluğuna düştü. Genç kız, tüm müdahelelere rağmen maalesef hayatını kaybetti.

23 Yaşındaki Genç Kız TikTok Videosu Çekerken Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti

Birçok değişik akıma katılacakken çok kötü durumlarda kalan insanlardan, sadece video çektiği sırada bile hayatından olanlara kadar birçok kez felakete sahne olan sosyal medya platformu olan TikTok, bugün sıradışı başka bir olayla karşımızda duruyor. Bu defa söz konusu olan olay diğer ülkelerde değil, Türkiye’de yanı başımızdaki İstanbul şehrinde gerçekleşti.

İstanbul Esenyurt’ta yaşanan olay, olayın kurbanı olan Kübra Doğan’ın kuzeninin evinin çatısında gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre ikili, akşamüstü güneşin batışını izlemek ve o sırada video çekmek için bulundukları binanın çatısına çıktı. Ancak daha sonra işler onların istediği gibi gitmedi. 

23 yaşındaki Kübra Doğan TikTok Videosu Çekerken Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti

Birlikte vakit geçirmek adına kuzeni olan Helen’in yanına gelen Kübra, çatıda güneşin batışında video ve fotoğraf çekerek vakit geçirdikleri sırada çatıda oturduğu yerden inmek istedi. Oradan inmeye çalıştığı sırada plastik panele ayağını basan Kübra, maalesef panelin ağırlığı kaldıramayıp çökmesiyle birlikte apartman boşluğundan aşağı düştü. 

Kübra’nın çatıdan düşüşünü gören Helen, hemen ailesine haber verdi. Yaşanan olayın üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri intikal etti. Ekipler, yaptıkları tüm müdahaleler sonrasında 50 metre yükseklikte bulunan çatıdan apartman boşluğuna düşen Kübra Doğan’ın maalesef oracıkta hayatını kaybettiğini ifade etti.

Olay yaşanırken Kübra Doğan’ın kuzeni Helen’in çektiği videoda tüm olay an ve an kaydedildi.
İşte o video..

Tarayıcınızdan videoyu izleyemiyorsanız BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara