Acun Ilıcalı Tarafından Paylaşılan Leyla İle Mecnun Setinden ‘Tam Kadro’ Görüntüler


Exxen’de yayınlanacak olan Leyla İle Mecnun dizisinin setini Acun Ilıcalı ziyaret etti. Bu ziyaret esnasında dizi ekibiyle fotoğraflar çekinen Acun Ilıcalı, diziyle ilgili de bazı açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarına göre bir döneme bomba gibi düşen dizinin yeni bölümleri, çok yakında Exxen platformunun kütüphanesine eklenecek.

Türk televizyon tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı, çevrimiçi dizi ve film platformu olan Exxen’e Leyla ile Mecnun dizisinin geleceğini duyurmuştu. Bir döneme damgasını vuran dizinin yeni bölümleri, bu platforma karşı önyargılı olan insanların da görüşlerini değiştirmek için önemli bir adım. Şimdiyse Leyla ile Mecnun ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Çekimleri devam eden dizinin setini ziyaret eden Acun Ilıcalı, burada çektiği bazı fotoğrafları İnstagram hesabı üzerinden paylaştı. “Herkesin emeğine sağlık. #LeylaileMecnun çok yakında tam kadro yepyeni bölümleriyle #EXXEN’de…” ifadelerine yer verdi. Acun Ilıcalı’nın sette çektirdiği bazı fotoğraflardan en çok dikkat çekeni ise, dizinin Erdal Bakkal’ı olarak tanınan Cengiz Bozkurt ile olandı.

Leyla ile Mecnun setinden gelen fotoğraflar

,

Acun Ilıcalı’nın yıllar sonra yeniden hayata geçirip izleyici ile buluşturma kararı aldığı Leyla ile Mecnun efsanesi, dizinin orijinal versiyonu ile neredeyse tamamen aynı kadro ile izleyici ile buluşacak. Bu bağlamda Cengiz Bozkurt ile birlikte Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler, Leyla İle Mecnun dizisinin yeni versiyonunda da karşımızda olacak. Ancak dizinin Leyla’sı bu sefer Deniz Işın tarafından canlandırılacak.

Exxen platformunda yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin ilk sezonunun ne zaman yayınlanacağı ve kaç bölümden oluşacağı henüz bilinmiyor. Fakat Acun Ilıcalı’nın açıklamalarında yer alan “çok yakında” ibaresi, zaten iki ay gibi bir süredir çekimleri devam eden dizinin artık çok yakında olduğunu gözlerin önüne seriyor.

Peki sizler Leyla İle Mecnun dizisinin Exxen platformunda yayınlanması hakkında neler düşünüyorsunuz ? Yorumlar bölümünde buluşalım.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara