Adana’da Selfie Çekerken Uçurumdan Düştü ve Hayatını Kaybetti


Adana’da Selfie Çekerken Uçurumdan Düştü ve Hayatını Kaybetti! Adana’da 2 vatandaş, Varda Köprüsü civarında selfie çekmek üzereyken 50 metre yükseklikten düştü. Vatandaşlardan bir tanesi olay yerinde hayatını kaybetti. Diğer düşen vatandaş ise hastaneye kaldırıldı. Jandarma soruşturmasına devam ediyor.

Zaman zaman sizlerle sosyal medya tutkusunun insanların hayatlarına nasıl mal olduğundan bahsediyorduk. Bu defa, yine bu yönde bir olay yaşandı. Adana’da selfie çekmek için sarp bir araziye çıkan Hatice Nur Karabulut ve Mazlum Sözeri isimli iki vatandaşımız, kayalıklardan düştüler. Karabulut olay yerinde hayatını kaybederken Sözeri’nin hastanedeki tedavisi devam ediyor. 

Adana’nın Karaisalı adlı ilçesinde bulunan Varda Köprüsü civarlarında gerçekleşen olayda uçurumun kenarına doğru çok fazla yaklaşan ikili, anlık bir denge kaybının ardından kayarak 50 metre yükseklikten düştüler. Çevredekilerin ihbarı üzerine AFAD başta olmak üzere kolluk güçleri ve itfaiye de olay yerine sevk gitti. Yapılan çalışmalar kapsamında Hatice Nur Karabulut için yapılabilecek hiçbir şey kalmadığını belirtildi. 

Adana’da Selfie Çekerken Uçurumdan Düştü ve Hayatını Kaybetti! Jandarma ekipleri soruşturma başlattı

Selfie Çekerken Uçurumdan Düştü

Olay anında bölgede bulunan vatandaşların verdikleri ifadelere göre yaşanan olayda herhangi kasıt bulunmamakta. Ancak yine de jandarma ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Mazlum Sözeri’nin ise sağlık durumunun iyi yönde olduğunu söyleyelim. Hatice Nur Karabulut ise otopsi çalışmalarının tamamlanmasının ardından toprağa verilecek.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara