Aldatmak Dizisi 51. Bölüm İzle


Aldatmak dizisi 51. bölüm, Can bebeğin hayata dönmesi, Oylum ve Kahraman’ın aşkını bir adım öteye taşıyor. Ancak Tolga’nın bu duruma tepkisi, onları zor bir duruma sokuyor.

Can bebeğin kalbi tekrar çalıştırılıyor. Can bebeğin durumunu öğrenen Oylum ve Kahraman, büyük bir mutluluk yaşıyor. Can bebeğin yaşama tutunması, onların aşkını da daha da güçlendiriyor.

Oylum ve Kahraman, birlikte bir gelecek planı yapıyorlar. Can bebeğin doğumuyla birlikte, Oylum ve Kahraman, birlikte bir gelecek planı yapmaya başlıyorlar. Kahraman, Oylum’a evlenme teklif ediyor ve Oylum da teklifi kabul ediyor.

Tolga, Can bebeğin babası olduğunu öğreniyor. Can bebeğin hayata dönmesi, Tolga’yı da zor bir duruma sokuyor. Tolga, Can bebeğin babası olduğunu öğreniyor ve bu duruma çok üzülüyor.

Aldatmak Dizisi 51. Bölüm Fragmanı

Tolga, Oylum’a karşı öfkesini kontrol edemiyor. Tolga, Oylum’a karşı öfkesini kontrol edemiyor ve onu suçlamaya başlıyor. Tolga, Oylum’a, Can bebeğin babasının Kahraman olduğunu söylüyor.

Oylum, Tolga’nın söylediklerine inanmıyor. Oylum, Tolga’nın söylediklerine inanmıyor ve onu yalancılıkla suçluyor. Oylum, Tolga’ya, Can bebeğin babasının Kahraman olmadığını söylüyor.

Tolga, Oylum’u öldürmeye çalışıyor. Tolga, Oylum’u öldürmeye çalışıyor. Oylum’u boğmaya çalışan Tolga, son anda Kahraman tarafından engelleniyor.

Oylum, Kahraman’ın yanında kalmaya karar veriyor. Tolga’nın saldırısından kurtulan Oylum, Kahraman’ın yanında kalmaya karar veriyor. Oylum, Kahraman’a olan aşkını bir kez daha ilan ediyor.

Aldatmak 51. Bölümde öne çıkan sahneler

 • Can bebeğin hayata dönmesi, Oylum ve Kahraman’ın aşkını bir adım öteye taşıyor.
 • Tolga, Can bebeğin babası olduğunu öğreniyor ve Oylum’a karşı öfkesini kontrol edemiyor.
 • Oylum, Tolga’nın söylediklerine inanmıyor ve onu yalancılıkla suçluyor.
 • Tolga, Oylum’u öldürmeye çalışıyor.
 • Oylum, Kahraman’ın yanında kalmaya karar veriyor.

Aldatmak 51. Bölümde dikkat çeken detaylar

 • Can bebeğin hayata dönmesi, dizinin ana konusu olmaya devam ediyor.
 • Oylum ve Kahraman’ın aşkı, bu zor dönemden daha da güçlenerek çıkıyor.
 • Tolga, Oylum’u elde etmek için her türlü yola başvurmaya hazır.

Aldatmak 51. Bölümde gelecek bölüm için ipuçları

 • Tolga’nın Oylum’a karşı öfkesi, onları nasıl etkileyecek?
 • Oylum ve Kahraman’ın aşkı, bu zorlukların üstesinden gelebilecek mi?
 • Can bebeğin babasının kim olduğu ortaya çıkacak mı?

Aldatmak dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?

Aldatmak dizisi 51. bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanacak.

Aldatmak Dizisi Oyuncıları

Ali Sezai Okuyan (Ercan Kesal) Azra Yanar (Alize Gördüm) Burcu (Merve Altınkaya) Behram Dicleli (Aras Aydın) Elmas Heves (Defne Samyeli) Güzide Özgüder Yenersoy (Vahide Perçin) İlknur Gülsoy (Özlem Tokaslan) İpek Okuyan (İlayda Çevik) Kahraman Sarpoğlu (Berkay Ateş) Lara (Hatice Deniz) Mesut (Burak Acar) Mualla Dicleli (Nursel Köse) Nazan Tokluca (Meltem Baytok) Oltan Kaşifoğlu (Cem Bender) Osman (Kerem Muslugil) Oylum Yenersoy (Feyza Sevil Güngör) Ozan Yenersoy (Yusuf Çim) Öykü (Masal Ayşe Gencer) Selin (Burcu Söyler) Serra (İrem Tuncer) Tarık Yenersoy (Mustafa Uğurlu) Tim (Ege Semih Erken) Tolga Kaşifoğlu (Caner Şahin) Ümit Özgüder (Cem Sürgit) Yeşim Denizeren (Asena Girişken) Zeliş (Selin Kahraman) Zeynep (Canan Ürekil) (Esin Alpogan) (Neyra Kayabaşı) (Enes Arda Atak (Eda Özel) (Batuhan Sel)

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara