Apple Beats Studio Modelini Tanıtttı


Apple Beats Studio Modelini Tanıtttı! Apple’ın 2018 yılında piyasaya sürdüğü Beats Studio3 kablosuz kulaklığı A Cold War markasının elinden yeniden tasarlandı.

Apple Beats Studio Modelini Tanıtttı

Apple’ın Beats Studio3 kablosuz kafa üzeri kulaklığı, meşhur moda markası A Cold War (ACW) ile meydana getirilen ortalıkla tekrardan üretilen özel üretim kulaklık yakında satışa çıkacak.

Apple Beats Studio3 A Cold War Tanıtıldı

Çimento rengine benzer bir renk ile duyurulan yeni model ACW markasının logosunun bulunmuş olduğu hususi taşıma çantası ile beraber geliyor. Tasarım olarak oldukca şık gözüken Beats Studio3’ün Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı mevzusunda bir bilgi bulunmuyor.

Apple Beats Studio Modelini Tanıtttı

Kulaklıkta W1 çipi haricinde, uyarlanabilir etken gürültü engelleyici özelliği yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar dış hayattaki seslerle bağlantısını keserken, kulaklık devamlı olarak dış sesi ölçümlüyor ve gürültü engellemeyi buna nazaran yapıyor.

Eğer kulaklığı gürültü engelleyici özelliği aktifken sürekli olarak kullanırsanız 22 saat, kapalı durumdayken ise 40 saatlik bir kesintisiz pil ömrü alabiliyorsunuz.

Standart modelde kırmızı, beyaz, siyah, mavi ve gri gibi farklı renk seçeneklerine sahip kulaklığın özel sürümünün fiyatı ise 349 dolar. 


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir