Arak Dizisi 2. Bölüm İzle


Arak dizisi 2. bölüm, Kara’nın intikam yolunda ilk adımları atması ve Zeynep’in annesinin ölümüyle ilgili şüpheleri artması dikkat çekiyor.

Kara, Rauf’un peşine düşüyor. Kara, Sema Sultan’ın söylediklerini dikkate alıyor ve Rauf’un peşine düşüyor. Kara, Rauf’un kızını, Zeynep’i de radarına alıyor.

Zeynep, annesinin ölümüyle ilgili şüpheleniyor. Zeynep, annesinin ölüm yıl dönümünde olay yeri olan eve gidiyor. Zeynep, orada Kara’yla karşılaşıyor ve ondan annesinin ölümüyle ilgili sorular soruyor.

Kara, Zeynep’e gerçeği anlatıyor. Kara, Zeynep’e annesinin ölümünden Rauf’un sorumlu olduğunu anlatıyor. Kara, Zeynep’ten ona yardım etmesini istiyor.

Arak Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Zeynep, Kara’nın söylediklerine inanamıyor. Zeynep, Kara’nın söylediklerine inanamıyor ve onu yalancılıkla suçluyor. Zeynep, Kara’dan annesinin ölümüyle ilgili kanıtlar istiyor.

Kara, Zeynep’e kanıtlar sunuyor. Kara, Zeynep’e annesinin ölümüyle ilgili kanıtlar sunuyor. Zeynep, Kara’nın söylediklerine inanmaya başlıyor.

Zeynep, Rauf’la yüzleşiyor. Zeynep, Rauf’la yüzleşiyor ve ona annesinin ölümüyle ilgili sorular soruyor. Rauf, Zeynep’e annesinin ölümünden kendisinin sorumlu olmadığını söylüyor.

Kara, Zeynep’in annesinin ölümüyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor. Kara, Zeynep’in annesinin ölümüyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor. Kara, Rauf’un suçunu kanıtlamak için çalışıyor.

Arak Dizisi Oyuncuları Kimler?

İlker Kaleli ile Öykü Karayel’i buluşturan Arak dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli isimlerin yer alıyor.

Arak Dizisi 2. Bölümde öne çıkan sahneler

  • Kara, Rauf’un peşine düşüyor.
  • Zeynep, annesinin ölümüyle ilgili şüpheleniyor.
  • Kara, Zeynep’e gerçeği anlatıyor.
  • Zeynep, Kara’nın söylediklerine inanamıyor.
  • Kara, Zeynep’e kanıtlar sunuyor.
  • Zeynep, Rauf’la yüzleşiyor.
  • Kara, Zeynep’in annesinin ölümüyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Arak Dizisi 2. Bölümde dikkat çeken detaylar

  • Kara’nın intikam yolunda ilk adımları atması dikkat çekiyor.
  • Zeynep’in annesinin ölümüyle ilgili şüpheleri artıyor.
  • Kara ve Zeynep’in işbirliğine girmesi olasılığı ortaya çıkıyor.

Arak dizisi hangi kanalda?

Arak dizisi 2. bölümü ile Show Tv‘de yayınlanıyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara