Baş Belası 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!


Baş Belası 12. Bölüm Fragmanı ekranlara düştü. Yayınlanan fragmanda; Şahin, İpek’in istifa etmesine fazlaca üzülürken bir yandan da bu durumu sorgulamaya başlar. Diğer yandan durumlar Nazlı’nın işine yararken Yener’den beklenmedik bir ziyaret geliyor. Nermin, Doruk ile anlaşma yapmak için çalışırken Şahin de İpek’i korumaya çalışmaktadır. İşte Baş Belası 12. bölüm fragmanı sizlerle.

Baş Belası 12. Bölüm Fragmanı

Şahin yaşamının tehlike altında olduğunu düşündüğü İpek’e ulaşmak adına hızla evine gider lakin eve vardığında şok edici bir durumla karşı karşıya kalır. Tutuklanan Simge, Şahin’in yıllardır peşinde olduğu ‘Şebeke’nin başında bulunan isme ulaşmak için önemli bir anahtar olarak görülüyor. Simge’nin konuşma ihtimaliyse hiç kolay olmayacaktır.

Simge, İpek ve Şahin’i köşeye sıkıştıracak büyük bir koz elde ediyor. Böylece Şahin ve İpek, Simge’yi nezarethaneden kaçırmak zorunda kalıyor. Bu hamleler ikiliyi şaşırtıcı bir sonuca götürecektir.

Diğer taraftan Nazlı, kendi kanalına gençleri çekebilmek adına Sıla‘dan yardım istiyor. Sıla’nın verdiği fikirlerle kadınların gözünden erkeklerin negatif özelliklerini anlatan bir video çekmek için harekete geçer. Farklı yaş ve meslek gruplarından konuklar çağrılır. Nazlı’nın sürpriz konukları ise ortalığı fena halde karıştırır.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara