Bill Gates Resmen Boşandı Merak Edilen Devasa Serveti Nasıl Paylaşacakları Belirlendi


Geçtiğimiz haftalar boyunca çok konuşulan Bill Gates ve Melinda Gates’in boşanma süreci, en sonunda noktalandı. Mahkeme karşısına çıkan çift, anlaşmalı olarak boşanmayı tercih etti. Mal varlıkları ise eşit ölçüde bölüşüldü. Çiftin vakıflarındaki çalışmalar da devam edecek.

Geçtiğimiz zamanların çok konuşulan konularından bir tanesi, Bill ve Melinda Gates’in boşanma konusuydu. Microsoft’un kurucusu ve dünya çapında zenginliğiyle tanınan Bill Gates ile eşi, 27 yıldır devam eden evliliklerini sonlandırma kararı almıştılar. Bu mesele şimdi nihayete erdi. Mahkemede, çift anlaşmalı olarak boşandılar.

Bill ve Melinda çifti ayrıldığında en çok konuşulan meselelerden biri de 130 milyar dolarlık servetin hangi şekilde bölüştürüleceğiydi. Konuyla alakalı yapılan açıklamalarda detaylar verilmedi fakat Gates çiftinin, servetlerini eşit şekilde paylaştığı belirtildi. Bu gelişmelerin yanı sıra çiftin daha önce açtığı Bill ve Melinda Gates vakfının hizmet vermeye devam edeceği ifade edildi.

Melinda, Bill Gates’in soy ismini kullanmaya devam edecek

Bill Gates Resmen Boşandı Merak Edilen Devasa Serveti Nasıl Paylaşacakları Belirlendi

Meseleyle ilgili edinilen bilgilere göre Melinda Hanım, Gates soyadını kullanmaya devam edecek. Yani insanlar onu, Melinda Gates olarak adlandırmaya devam edecek. Melinda Gates’in, vakıftaki görevlerini sürdürmeye devam edeceği bilgisi de geldi.

İkili neden boşanmaya karar verdi tam olarak anlaşılamadı. Fakat Bill Gates, kısa bir süre gittiği bir kampta her şeyin sorumlusu kendisi olduğunu ve evliliklerini kendisinin mahvettiğini açıklamıştı. Hatta o dönemde, Gates’in hayatında başka kadınların bulunduğu gibi iddialar da gündeme getirilmişti. Melinda Gates, haklı olarak ihaneti kabul etmemiş gibi duruyor…  


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara