Cem Yılmaz NFT Satın Alanlara Kahkaha Garantisi Verdi


Cem Yılmaz NFT Satın Alanlara Kahkaha Garantisi Verdi! Cem Yılmaz, oluşturduğu NFT’lere yenilerini ekleyerek dikkat çekici bir açıklama yaptı. Yılmaz, kendi yüzü betimlenen “icon” NFT’leri alanlara ayrıcalık tanınacağını belirterek, siyah beyaz NFT’yi alan kişinin gösterilere ömür boyu ücretsiz katılabileceğini belirtti.

Cem Yılmaz NFT Satın Alanlara Kahkaha Garantisi Verdi

Satışa sunduğu NFT’ler hakkında açıklama yapan komedyen, bu NFT’lerin sadece bir koleksiyon olmadığını da ortaya koydu. Çünkü Cem Yılmaz, yüzüyle ikonları satın alanların gösterileri için 2 kişilik davetiye kazandığını açıkladı. Ayrıca siyah beyaz tasarıma sahip olan NFT’yi satın alan kişi tüm Cem Yılmaz gösterilerine ücretsiz olarak erişebilecek.

İşte Cem Yılmaz NFT’si

Cem Yılmaz NFT Satın Alanlara Kahkaha Garantisi Verdi

Cem Yılmaz yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

NFT olarak sunduğum bu ikonlardan herhangi bir rengine sahip olan arkadaşlar, ne zaman ve nerede isterlerse gösterilerime 2 kişilik davetiye kazanmıştır. Siyah beyaz olan ikon sahibi ise ömür boyu her yerde 2 kişilik kombine sahibi oldu. NFT works for me this way… (NFT’nin anlamı benim için bu)

Birçok kişi NFT’leri kara para aklama aracı olarak görse de Cem Yılmaz’ın başlattığı girişim önümüzdeki dönemlerde de yayılmaya devam edecek ve NFT’ler gerçekten harekete geçecek gibi görünüyor. söyle bana bunun hakkında ne düşünüyorsun? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Cem Yılmaz’ın NFT’lerinez atmak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara