Düşük Faiz Oranlı Kredi ile Honda Civic 2021 Fiyatları


Düşük Faiz Oranlı Kredi ile Honda Civic 2021 Fiyatları açıklandı. Dünya çapında motosikletlerinin yanından otomobilleri ile de adını hafızalara kazıyan Honda, bu yıl sevilen serilerinden birini yeniledi. Bu yıl karşımıza üç yeni alt modelle çıkan Civic ailesi rekabetçi fiyatları göz önüne seriyor. 2020 ve 2021 yılı modelleri satışta olan Honda Civic fiyat listesi, yeni otomobil sahibi olmayı isteyen dikkatlerini çekmekte.

Honda Civic 2021 Fiyat Listesi

Bu yıl en önemli serilerini yenileyen tek üretici honda olmadı. Neredeyse tüm otomobil üreticileri bu yılın ilk yarısında kozlarını ortaya koymaya başladı. Üreticiler arasında oluşan rekabet ortamı tabiki tüketicinin yararına olacktır.

Honda Civic ailesinin özelliklerine göre fiyatları :

Honda Civic Sedan Fiyat Listesi

1.6L Benzin motor seçenekli ve otomatik vitesli olan Elegance paketli kombinasyon fiyatı 294.500 TL,

1.6L ECO motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Elegance paketli kombinasyon fiyatı 299.700 TL,

1.6L ECO motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Executive paketli kombinasyon fiyatı 317.900 TL,

1.5L VTEC Turbo Benzin motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Elegance paketli kombinasyon fiyatı 318.400 TL,

1.5L VTEC Turbo Benzin motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Executive+ paketli kombinasyon fiyatı 339.200 TL olarak belirlenmiş durumda.

Honda Civic Hatchback Fiyat Listesi

Honda Civic Hatchback 2021 modelinde yalnızca bir sınıf bulunmaktadır. 1.5L VTEC Turbo benzin motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip Sport+ paket özellikli kombinasyonun fiyatı 349.600 TL’ den kullanıcıyla buluşmakta.

Honda Civic CR-V fiyat listesi

1.5L VTEC Turbo Benzin motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Elegance paketli varyantın fiyatı 455.700TL, Executive paketli kombinasyonun fiyatı 490.000 TL, Executive+ paketli kombinasyonun fiyatı ise 527.600 TL olarak belirlenmiş durumda.

Hibrit motorlu bir araç kullanmak isteyenlerin neredeyse iki kat daha fazla ödemesi gerekiyor. 2.0L i-MMD Hybrid motor ve otomatik vitese sahip olan Executive+ Hybrid paketli kombinasyonun fiyatı 833.100 TL olarak belirlenmiş.

Honda’dan Civic Sedan ve Honda CR-V için kredi kampanyası

Honda’nın hala devam etmekte olan düşük faizli kredi kampanyası bulunuyor. İki model için de geçerli farklı kampanyalar bulunmakta. Civic Sedan için olan kampanyanın detayları şu şekilde:

Honda CR-V için ise daha yüksek kredi tutarında daha düşük faiz sunuluyor. Detaylar şu şekilde:

Honda Civic 2021 Fiyat

ETİKETLER :

YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara