Elon Musk Apple CEO’su olan Tim Cook’un Bağdat Caddesi ile İlgili Paylaşımında Apple’a Laf Çarptı


Elon Musk Apple CEO’su olan Tim Cook’un Bağdat Caddesi ile İlgili Paylaşımında Apple’a Laf Çarptı! Apple CEO’su Tim Cook, bugün İstanbul’da açılan Apple Bağdat Caddesi Mağazası’na özel bir paylaşım yaptı. Cook, Sosyal Medya paylaşımında mağazayı bütün dünyaya duyurdu

Ülkemizde çok fazla fiziki mağazası bulunmayan Apple, bugün İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde yeni bir mağaza açtı. Daha önce açıldığı yerde afişini gördüğümüz mağaza, bugünkü etkinliklerle açıldı ve Apple’ın açtığı son fiziksel mağaza oldu.

Zarif mimarisi ve tasarımıyla dikkat çeken mağaza, artık Apple patronu Tim Cook’un dilinde de oldu. Tim Cook, Twitter hesabından Apple Bağdat Caddesi mağazasının fotoğrafını paylaşarak bir mesaj ekledi. Tim Cook’un katkısı şöyle:

Elon Musk’ın Laf Ettiği Tim Cook’un paylaşımı:

Elon Musk Apple CEO'su olan Tim Cook'un Bağdat Caddesi ile İlgili Paylaşımında Apple'a Laf Çarptı

İstanbul’daki yeni güzel mağazamız Apple Bağdat Caddesi ile tanışın. Bu canlı topluluğun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz ve müşterileri bu muhteşem yeni alana davet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Elon Musk’ın cevabı:

Elon Musk Apple CEO'su olan Tim Cook'un Bağdat Caddesi ile İlgili Paylaşımında Apple'a Laf Çarptı

Elon Musk, Tim Cook’tun Tweet’ine verdiği yanıtta “Gelin Apple Parlatma Bezi’ni görün.” şeklinde yanıt verdi. Musk’ın bahsettiği Apple bezi, Apple, yurt dışında 20 dolardan, Türkiye’de ise 200 TL’den satışa sunmuştu.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara