Elon Musk Kripto Para Hakkında İlginç Açıklama Yaptı


Elon Musk Kripto Para Hakkında İlginç Açıklama Yaptı! Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in mucidi Billy Markus’un kripto para birimleri hakkında yaptığı garip açıklamayı onayladı.

Elon Musk Kripto

Elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın piyasa değeri 1 trilyon dolar. Şirketin kurucusu ve CEO’su Elon Musk, bir günde net değerine 36 milyar dolar ekledi. Otomobillerden uzay yolculuğuna, yapay zekaya kadar birçok alanda firmasını taşıyan Musk, kripto paralarla da ilgileniyor.

Elon Musk, geçtiğimiz günlerde Bağdat Caddesi’nde Apple Store’u Tim Cook’un açtığını söyleyerek sosyal medyada gündem oldu. Ünlü milyarder, bu kez Dogecoin’in yaratıcılarından Billy Markus’un “kripto paraları takip etmek ruh sağlığı için kötüdür” iddiasına verdiği yanıtla takipçilerini şaşırttı.

Elon Musk, Dogecoin mucidi Billy Markus ile aynı fikirde

Şu anda 2,79 TL’den işlem gören Dogecoin’in yaratıcısı Billy Markus, Twitter gönderisinde şunları söyledi: “Kripto para fiyatlarını takip etmenin zihinsel sağlık sorunlarına yol açacağından oldukça eminim.” Neden böyle düşündüğünü açıklamayan Markus, Elon Musk tarafından desteklendi.

https://twitter.com/elonmusk/status/1453839051379724289

Elon Musk, gönderinin altına “💯” sembolünü bırakarak Billy Markus ile anlaştığını belirtti. Bu hareketiyle takipçilerini şaşırtan Musk’a bir kişi, “Pazartesi günü dondurma partisi vereceğim. 1 Kasım’da Twitter hesabınıza dondurma emojisi koyabilir misiniz? Komik bir mesajla cevap verdi.

Tesla’nınn CEO’su, Shiba yatırımcılarını üzdü.

Elon Musk’tan gelen bu açıklamanın ardından Shiba Inu’nun piyasa değerinin düşeceği tahmin ediliyordu. Ancak, beklenmiyordu. 0.00007172 dolardan işlem gören SHIB’nin piyasa değeri, CoinMarketCap’in güncel verilerine göre şu anda 39,432,311,727 dolar. Popüler altcoin zaman zaman düşüyor ancak ağırlıklı olarak yükseliş eğiliminde görünüyor.

Not: Yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bilgi amaçlı oluşturulmuştur.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara