Enes Batur Okan Bayülgen’in “Fenomenlerin Hepsi Çöp” Yorumuna Karşılık Cevabı: Yaptığı Şey Çocukluk


Enes Batur Okan Bayülgen’in “Fenomenlerin Hepsi Çöp” Yorumuna Karşılık Cevabı: Yaptığı Şey Çocukluk! Türkiye’nin önde gelen YouTuber’larından Enes Batur, Okan Bayülgen’in son dönemde sosyal medya fenomenlerine karşı yaptığı açıklamalara “Hepsi çöp” yanıtını verdi.

Ünlü YouTuber Enes Batur, ilk olarak sosyal medya fenomeni ile gündeme gelen ve ardından insanlığın aya inişinin yalan olduğu düşüncesiyle gündeme gelen Okan Bayülgen’e yanıt verdi. Hatırlarsanız Bayülgen, katıldığı ‘Tarafını Seç’ programında sosyal medya delileri için ‘Hepsi çöp’ ifadesini kullanmış ve onları ‘para kazanmaya çalışan zavallılar’ olarak tanımlamıştı.

Bu açıklamalarının ardından çok eleştiri alan Okan Bayülgen, birçok sosyal medya fenomeni tarafından eleştirildi ve “ön plana çıkmaya çalışmakla” suçlandı. Bir zamanlar Türkiye’nin en sevilen komedyenlerinden biri olarak anılan Bayülgen’e ünlü YouTuber Enes Batur’dan yanıt geldi.

Enes Batur Okan Bayülgen’in “Fenomenlerin Hepsi Çöp” Yorumuna Karşılık Cevabı: “Yaptığı Şey Çocukluk, Ben olsam dinlenirdim”

Enes Batur Okan Bayülgen'in "Fenomenlerin Hepsi Çöp" Yorumuna Karşılık Cevabı: Yaptığı Şey Çocukluk

Okan Bayülgen’in sosyal ağ fenomenini neden bu kadar üzdüğünü anlamıyorsanız, ünlü komedyenin “Tarafını Seç” programındaki sözlerini size hatırlatıyoruz; “Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil. Ve sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence.”

Enes Batur, Alara Eriç’in yeni şarkısı “Yıldızlar“ın lansmanına katıldı ve Okan Bayülgen’in sert sözlerine karşılık basına yanıt verdi. Batur, Bayülgen ile ilgili; “Onun bu yaptığı tamamen çocukluk. Onun yerinde olsam villamda ayaklarımı uzatır, dinlenirdim” ifadelerini kullandı. 


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir