Exxen Akıllı Tv Uygulaması Yayınlandı


1 Ocak 2021 yılında yayın hayatına başlayan Exxen için Exxen Akıllı Tv Uygulaması yayınlandı. 4 ay önce yayın hayatına başlayan Exxen dijital içerik platformu ilk olarak web tarayıcıları üzerinden sonra da iOS ve Android tabanlı akıllı telefon ve tablet uygulamalarını yayınlamış ve bir birinden farklı içerikleriyle üye sayısını arttırmaya devam etmişti. Uzun bir süredir akıllı televizyon uygulaması beklenen Exxen sonunda uygulamayı yayınlayarak akıllı televizyon sahibi abonelerine hizmet vermeye başladı.

Exxen Akıllı Tv

Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital yayın platformu Exxen yılbaşında Türkiye’de ve dünya da yayın hayatına başlamış birçok dizi, film ve eğlence programları ile adından sıkça söz ettirir hale gelmişti. Her ay yayınlanan yeni içerikleri sayesinde abone sayısı artmaya devam eden Exxen kullanıcılarının beklediği akıllı televizyon uygulaması da yayınlandı. Şu ana kadar HDMI kablosu ile bilgisayar ve televizyon bağlantısı yapılarak kullanılan Exxen, artık bir uygulama olarak akıllı televizyonlarda yerini almış bulunuyor.

Exxen Akıllı Tv Uygulaması

Uygulama sayesinde kullanıcı adı ve şifrenizi sadece bir kez girdikten sonra Exxen uygulamasını çalıştırarak dijital platformda yer alan tüm içeriklere erişebilirsiniz.

Exxen akıllı TV uygulaması hangi markalar ile uyumlu?

– Vestel
– Arçelik
– Beko
– Grundig
– Regal
– Toshiba
– Altus
– Apple TV

Exxen akıllı televizyon uygulaması şu an için Samsung, Lg ve Android Tv için yayınlanmadı. Yakın zamanda bu üç akıllı televizyon markası içinde akıllı tv uygulamasının yayınlanacağı bildirildi.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara