Filenin Sultanları, Sosyal Medyayı Salladı.


Bu gün oynanan çeyrek finalde rakibi Güney Kore‘ye yenilen Filenin Sultanları, sosyal medya platformlarında gündem oldu.

Filenin Sultanları, Sosyal Medyayı Salladı.

Ülkemiz A Milli Takımı, Tokyo Olimpiyatları’nda mücadele etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde turnuvada çeyrek finale yükselen Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, bu gün oynanan maçta rakibine mağlup olarak Tokyo Olimpiyatları’na veda etti. Başarılı mücadelesi ile son dönemlerde gündeme gelen Filenin Sultanları, sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyada Filenin Sultanları için destek mesajları yağmuru

Milli Sporcumuz olan Mete Gazoz, rakibini yenerek ülkemize bu sene altın madalya getiren ilk isim oldu. Yasemin Adar ise 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda Güreş kategorisinde başarılı performansıyla ülkemize bronz madalya kazandırdı.

Toplamda 5 adet bronz madalya ve 1 adet altın madalya kazanan Milli Sporcularımız, Türkiye’yi Tokyo Olimpiyatları sıralamasında 46. sıraya yükseltti.

Tokyo Olimpiyatları’nda gösterdiği büyük başarı ile birçok kez gündeme gelip kendilerinden söz ettiren Filenin Sultanları, bu kez mağlubiyet yaşadı. Ancak Sosyal medyada A Milli Kadın Voleybol Takımımıza destek mesajları yağdı.

Sizlerde görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir