Flört uygulamasında kadın sayısının az olduğunu düşünen adam dava açtı!


Flört uygulamaları ilişki süreçlerini etkilemeye devam ederken, ABD’de yaşayan bir adam kullandığı bir flört sitesine dava açtı.

Flört

Arkadaşlık uygulamaları giderek daha popüler hale geliyor. Özellikle gençler arasında popüler olan bir düzine platform var ve bunlara yenileri ekleniyor. Bununla birlikte, COVID19 pandemisinin de bu uygulamaların artan kullanımına katkıda bulunduğu söyleniyor. Bunun nedeni, kapanışla birlikte insanların yeni insanlarla tanışacakları ortamlardan yoksun kalmasıdır.

Birçok insan bu platformlar aracılığıyla yeni insanlarla tanışıyor. Ancak görünen o ki Amerika’da yaşayan bir adam o kadar şanslı değil. Aslında, kullandığınız uygulamaya oldukça kızıyorsunuz.

Flört uygulamasında sadece beş kadın gördü!

Denver Post‘un haberine göre Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bir adam ilginç bir konu hakkında dava açtı. Denver merkezli bir tanışma sitesinde çok az kadının kayıtlı olduğunu iddia etti. Bu yüzden kimseyle konuşamadığını iddia eden adam, siteyi mahkemeye verdi.

Flört uygulamaları, insanların bir amaç olarak bir arada olmasını sağlar. Ancak söz konusu oyuncu bu konuda şanssız. Davacının iddianamesine göre, bir süredir kullandığı flört sitesi veri tabanında yeterince kadın yok. Söz konusu davayı açan kişi 29 yaşındaki Ian Cross.

I an Cross, The Denver Dating Co.’yu işleten HMZ Group’a dava açtı. Davacının iddiası, veritabanından farklı olarak sitenin abartıldığı yönündeydi. Şimdi Cross şirketten tazminat istiyor. Ayrıca şirketin aldatıcı ve aldatıcı uygulamalarda bulunduğunu iddia etti.

Bu arada, Denver Dating Co. sıradan bir flört uygulaması veya web sitesi gibi değil. Çünkü uygulamalar ve yeni kullanıcı profilleri, doğrulanmadan ve etkinleştirilmeden önce kapsamlı bir tarama sürecinden geçer. Site sadece üyelere hizmet vermektedir. Bu davaya göre Cross, siteye katılmak için 9.409 dolar ödedi.

Şubat ayında siteye erişim izni verilen adam, sitenin veri tabanında 18 ila 35 yaşları arasında sadece beş kadının aktif olduğunu tespit etti. Cross’un avukatı Eric Coakley, şirketle temasa geçtiklerini söyledi. Ancak, şirketin gelecekteki tüm iletişimleri durdurduğunu iddia etti. Ayrıca, Cross’un geri ödeme talebine yanıt vermediklerini de iddia etti.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara