Game of Thrones dizisinin Yıldız oyuncusu Emila Clarke’tan Marvel’ın Gizlilik Takıntısına Şakayla Karışık Göndermeler


GoT dizsi yıldızı Emila Clarke, 2022 yılında yayınlanması planlanan Marvel’ın mini dizisinde (Secret Invasion) oyuncu olarak yer alacak. Geçtiğimiz günlerde Jimmy Fallon’ın TV programına konuk olan Clarke, Marvel’ın diziyi çok hassas bir sır gibi sakladığını ve başkalarına bilgi sızdırmamak için elinden gelen her şeyi yaptığını hatta evinin önünde Marvel güvenlik ekibinin bulunduğunu açıkladı.

2022 yılında Disney+ televizyonlarında yayınlanması hedeflenen Marvel mini dizi serisi Secret Invasion için kollar sıvandı. Captain Marvel’dan sonraki yaşanan gelişmeleri ve Nick Fury’nin Skrulls ile yapacağı savaşı anlatan dizide, Game of Thrones dizisinin yıldızı Emilia Clarke da yer alıyor.

Geçtiğimiz zamanlarda Jimmy Fallon’ın düzenlediği televizyon programına katılan Clarke, Marvel’ın Secret Invasion’ı gizli tutmak konusunda çok hassas ve takıntılı olduğu nedeniyle  eleştirdi. Clarke, diziyle alakalı herhangi bir spoiler verilmemesi için Marvel’dan bir güvenlik görevlisinin evinin önünde beklediğini söyledi.

Emila Clarke: “Marvel güvenlik ekibinin gözü hep üzerimde”

Marvel’ın çektiği yeni dizi olan Secret Invasion, hem Captain Marvel’dan sonraki olayları hem de Nick Fury’nin “Skrulls” adlı uzaylılara karşı verdiği savaşı konu alan dizinin kadrosunda Captain Marvel ve Spider-Man’de Skrull’ların lideri Talos’u oynayan Ben Mendelsohn, Samuel L. Jackson, Emilia Clarke ve Christopher McDonald’ın olması ihtimali konuşuluyor.

Marvel, oyuncu kadrosunun birer birer tamamlarken oyuncularının dizi hakkında spoiler vermemesi için oldukça fazla hassas davranıyor. Emilia Clarke ise bu hassasiyeti takıntılı bir durum olarak değerlendiriyor. Clarke, Jimmy Fallon’un televizyon programında bu konuya dair bazı açıklamalarda bulundu. GoT dizisinde Khaleesi rolüyle izleyicilerinin gönlünde taht kuran Clarke, şu ifadeleri kullandı; “Marvel güvenlik ekibi gözünü üstümden ayırmıyor. Şimdiden korkuyorum. Marvel’da konuştuğum ilk kişiler güvenlik ekibiydi ve evimin önünde birinin beklediğine eminim. Uzun süredir orada park halinde bir otomobil var ve Tanrı’ya yemin ederim ki otomobildeki kişi gizli görevde.”


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara