Getir N11’i Uygulamasına Ekledi.


Getir N11’i Uygulamasına Ekledi. Getir, geçtiğimiz aylarda e-ticaret platformu n11.com ile ortaklık yaptığını duyurdu. Dev şirket şimdi de uygulamasına n11’i ekledi.

2015 yılında kurulan Getir, ülkemizde olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Yemek, market siparişi ve iş arama hizmetleri gibi işletmeleri bünyesinde barındıran şirketin, geçtiğimiz haftalarda araç kiralama hizmetine başlayarak hizmetlerini daha da genişlettiğini de sizlerle paylaşıyoruz.

Ayrıca birçok alanda sunduğu hizmetler ile “Süper Uygulama” olarak da adlandırılabilecek platformun birkaç gün önce “finansal” bir hizmet üzerinde çalıştığına dair bazı bilgiler de var. Getir şimdi uygulamasına yeni bir hizmet ekledi.

Getir N11’i Uygulamasına Ekledi.

Getir N11

Getir, geçtiğimiz Kasım ayında popüler e-ticaret platformu n11.com’a hissedar olmak için başvuruda bulundu. Ardından şirketin kurucusu Nazım Salur, Getir’i n11.com’a ortak olarak resmen duyurdu. Geliştirme platformu şimdi uygulamasına n11 entegrasyonunu ekledi.

Uygulamanın ana sayfasını kontrol ederken sağ alt köşede n11 bölümü görülebilir. n11 bölümüne tıkladığınızda uygulama tarayıcısı üzerinden popüler e-ticaret platformuna yönlendirileceksiniz. Bu, n11’in getir uygulaması aracılığıyla erişim yapılabileceğini gösteriyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir