Hızlı Ve Öfkeli 10’un Vizyona Giriş Tarihi Belli Oldu


Dünyanın en popüler film serilerinin başında gelen Hızlı ve Öfkeli’nin 10. filminin 2023 yılında vizyona gireceği tamamen kesinleşti. Ayrıca son yayınlanacak olan 2 filmin ,aslında tek bir filmin iki ayrı bölümü olacağı da söylenenler arasında.

Hızlı Ve Öfkeli

2001 yılındaki ilk yayınlanan filmiyle otomobil ve yarış severleri adeta kendine bağımlı hale getiren fakat son filmlerinde ve gittikçe fantastikleşen Hızlı ve Öfkeli serisi hala birçok insanın gönlünde taht kurmayı başarıyor. Özellikle de seride çok büyük rolü olan Paul Walker’ın zamansız ölümü ile bütün dünya adeta sarsılmıştı.

Ancak yaşanan her kötü şeye rağmen seri devam etti ve serinin 9. filmi bu yıl yine vizyondaki yerini aldı. Covid-19 kapsamındaki dünya çapındaki kısıtlamalarına rağmen 700 milyon dolara yakın kazanç yakalayan Hızlı ve Öfkeli 9’un devam filminin de ne zaman vizyona gireceği ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli 10, 2023 Yılında Vizyonda

Hızlı ve Öfkeli 10

“Dominic Toretto ve ‘ailesinin’ başına daha ne gelebilir ki?” sorusuna resmen cevap niteliğinde olacak olan Hızlı ve Öfkeli 10 filmi 7 Nisan 2023 tarihinde sinemalarda. Filmin çekimlerine ise önümüzdeki ocak ayında başlanacağı öğrenildi.

Hızlı ve Öfkeli film serisinin son filmi olacağı söylenen 11. filminde, Hızlı ve Öfkeli 10 ile hemen hemen arka arkaya çekilmesi bekleniyor. Bu durumda serinin son iki filminin aslında iki parçadan oluşan tek bir film olması ve birbirleri tamamlaması bekleniyor. Daha önceleri Avengers ve Harry Potter gibi serilerde de gördüğümüz bu yöntem, izleyicilerin çok fazla ilgisini çekiyor.

Hızlı ve Öfkeli 9, yayınlanma döneminde dünya çapında toplamda 680 milyon dolar kazanç elde etti ve 2021’in en büyük film yapıtları arasında yerini almış oldu.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara