İçimizden Biri 2. Bölüm Fragmanı


İçimizden Biri 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı.
Havva’nın iki ailenin tam ortasına pimini çekip bıraktığı bomba haber, başta Adam olmak üzere herkesi şok etmiştir. Hünkar’ın Adam’ı damadı olarak kabul etmekten başka hiç bir şansı yoktur. Yani Havva ve Adam öyle sanmaktadır.

İçimizden Biri 2. Bölüm Fragmanı

Fakat Hünkar’ın bu evliliğe evet demeye asla niyeti yoktur. Adam’a yaptıklarının bedelini teker teker ödetecektir. Havva için önce kendi dininden vazgeçen Adam’ın vazgeçilecekler listesi oldukça kabarıktır. Ama onun için bunların hiçbirinin, hiçbir önemi yoktur, tek istediği Havva’yla evlenmektir. Bunun için her türlü zorluğa ve eziyete razıdır.

Yukarıdaki Videoyu Tarayıcınızdan Görüntüleyemiyorsanız “Buraya” Tıklayınız.

Havva ile Adam, yalnızca tek bir cepheyle savaştıklarını sanıyorken gizli açılmış cephelerden haberleri yoktur. Çünkü genç aşıklara karşı açılan bu savaşta Eva da güçlü bir cephe haline gelmiştir. Aşıklarımızın işi, artık öncekinden çok daha zordur. Birbirlerine olan bu benzersiz aşklarından aldıkları güçle beraber her cephede el ele savaşacağına inanan Havva ile Adam; her türlü zorluğa hazırdırlar. Dış güçlere karşı birbirlerine kenetlenen genç aşıklar, hiç ummadıkları bir yerden gelen bir darbeye karşı da bu kadar hazırlıklı olabilecekler midir?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara