Kardan Honda Civic yapıp İlana Koydu. ”Telefonlar susmadı” deyip İlanı Kaldırdı.


Kardan Honda Civic yapıp İlana Koydu. ”Telefonlar susmadı” deyip İlanı Kaldırdı. Galeri sahibi bir vatandaş, arkadaşlarıyla eğlenmek için yaptığı kardan otomobil satılık ilanına koydu. Kardan Araba için 65 bin TL isteyen bu vatandaş, telefonu sessize durmayınca reklamı kaldırmak zorunda kaldı. Yaşanan bu Olay sosyal medyada viral oldu.

Türkiye şu anda son yılların en sert kışlarından birini yaşıyor. Öyle ki bütün ülke karla kaplandı. Bu durum kimileri için eğlence kaynağı olurken kimileri için gerçek bir köle haline geldi. Ancak sadece eğlenmeye çalıştığı için Türkiye gündemine oturmayı başaran bir vatandaş var. Bu vatandaş 13 yıl İstanbul Bayrampaşa’da galericilik yapan Emre Esenlikçi’dir.

Bir araba tutkunu olan Emre Esenlikçi, arkadaşlarıyla eğlenmek için kardan araba yapmaya karar verdi. Bir günde 5 arkadaşıyla uğraşan elektrikçi, kar motosikletlerini Honda Civic’e çevirdi. Kar arabasını gerçek gibi göstermek için araba boyaları kullanan Esenlikçi, tampon, jant, far, stop ve kaput gibi araba parçaları yarattı. Ayrıca; Araba ayrıca silecekleri ve sahte plakaları taktı.

Kardan Honda Civic böyle görünüyordu

Kardan Honda Civic

Bir zamanlar bayilik yapan Esenlikçi, bu sefer şaka olarak aracı satışa çıkarmaya karar verdi. Kardan arabayı ilan sitelerine koyan galeri sahibi hiç beklemediği bir duruma düştü. Öyle ki bazı vatandaşlar söz konusu aracı satın almak için sıraya girdi. Kardan araba için 65 bin TL talep eden Emre Esenlikçi, telefonu susmayınca ilanı kaldırmak zorunda kaldığını söyledi.

Kardan arabayı satışa çıkararak viral hale gelen vatandaş, konuyla ilgili açıklamalarında “Karları 5 arkadaşımla beraber iş yerimin önüne topladık. Yaklaşık 1 günümüzü aldı ve herkes gerçek sandı. İlan vererek espri yaptım, malum piyasada araç fiyatları da belli. İlandan sonra Adana’dan, Urfa’dan bayağı bir arayan oldu, ‘Araç satılık mı?’ diye soruyorlar. Aracı nasıl yaptığımızı da sordular. Bu tamamen hayal gücü ile alakalı bir durum. Çocukluktan beri araba üzerine çalışıyorum. Arabalarla uğraşmayı seviyoruz. Bu model arabanın piyasası 100 bin lira, ben uygun olsun diye 65 bin lira fiyat yazarak ilan verdim. Telefonlarım sürekli çalınca ilanı kaldırdım. Arabanın kardan olduğunu izah ettim ama arabanın içinin fotoğrafını istiyorlardı. Çünkü çok gerçekçi oldu.” ifadelerine yer verdi.

Videoyu görüntüleyemiyorsanız Buraya tıklayabilirsiniz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara