Kazara Aşk 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!


Kazara Aşk 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Star Tv’de yayınlanan yeni dizi Fragmanda; Neval elindeki ultrason fotoğrafına bakıp torunu olacağı için duygulanıyor. Diğer yandan Şimal, hastanede duyduklarına şaşırırken Tahsin ve Dursun torunlarının eğitimi konusunda anlaşmazlık yaşar. İşte Kazara Aşk 9. bölüm fragmanı sizlerle…

Kazara Aşk 9. Bölüm Fragman

Kazara Aşk 9. Bölüm Özeti

Görüntülerde Okan’ın anlattıklarını duyan Şimal şoka girer. Kendini, ona iyilik yapıyormuş gibi yansıtan Civan’ın tek amacı şirketin başına geçmektir. Yalanlarla kandırılmak ve aptal yerine konmak Şimal’i deliye döndürür. Fakat bunun hesabını sormaktansa tıpkı Civan’ın kendisiyle oynadığı gibi onunla oynayacak ve intikamını almak için uğraşacaktır. Bu oyuna ise ailesinin yanında Civan kendisini çok üzüyormuş gibi yaparak başlıyor. Tahsin’in bunun hesabını Civan’dan soracağından emindir. Beklediği gibi de olmaktadır.

Civan ise Şimal’in gerçekleri bildiğinden habersizdir. Şimal, kısa bir süreliğine baba evinde kalacağını söyleyince Tahsin’in baskısı ve Civan’ın şirketi kaybetme korkusu da artıyor. Şimal’i eve geri döndürmenin bir yolunu bulması gerektiğini biliyordur. Bu da yetmezmiş gibi Nazlı’nın sorunlu bir ilişkisi olan babası da Amerika’dan gelmiştir. Nazlı daha önce babasına Civan’la evlendiğini söylediği için Civan’ın “Nazlı’ya aşık” rolünü oynaması gerekiyordur. Böylece Civan bir yandan Nazlı ile mutlu evlilik rolleri yaparken diğer yandan Şimal’i geri döndürmek için uğraşır. Fakat Şimal hiçbir problem yokmuş gibi davranmasına rağmen eve dönmeye niyetli görünmüyordur.

Bu sırada Okan da boş durmuyor. Tüp bebek yapma çabaları hüsranla bitince Vildan’la ikisi çareyi Neval’in macun tarifinde arıyor. Şimal, bir sürelik Civan’la kedinin fareyle oynadığı gibi oynamaktadır. Lakin sonunda onun eve dönme teklifini kabul eder. Çünkü Tahsin’in, evlenme şartını yerine getirmesine rağmen neden hala şirketi Civan’a vermediğini anlamak istiyordur. Okan’dan şirket meselelerinin aslını öğrenmeye çalışır. Civan ise bu kez yeni bir planı hayata geçirmeye çalışacaktır.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir