Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Uzun Zaman Sonra Yine Aynı Dizide Oynuyor: Bu Kez Hikaye Çok Başka


Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Uzun Zaman Sonra Yine Aynı Dizide Oynuyor: Bu Kez Hikaye Çok Başka. Türkiye’nin önde gelen oyuncularından Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un tam 11 yıl sonra aynı yapımda yer alacağı iddia edildi. İkili, Gülseren Budaycıoğlu’nun “Kral Kaybedince” adlı televizyon dizisinde bir araya gelebilir.

Bildiğiniz gibi Gülseren Budaycıoğlu’nun seri yapımları son yıllarda oldukça ilgi görüyor. Camdaki Kız, Kırmızı Oda ve Masumlar Dairesi eserlerinden sonra ünlü yazarın televizyona uyarlanacak bir başka eserinin “Kral Kaybederse” olacağı açıklandı.

Dizinin en heyecan verici haberlerinden biri de oyuncu kadrosuna eklenen isimler oldu. Aşkı Memnu dizisinde büyük yankı uyandıran Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un Kayıp Kral’da yeniden bir araya geleceği iddia edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Uzun Zaman Sonra Yine Aynı Dizide Oynuyor. “Kral Kaybederse” kişilik bozukluğuna sahip bir adamın hikayesini anlatıyor

Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, Uzun Zaman Sonra Yine Aynı Dizide Oynuyor

İkilinin dizide nasıl bir rol oynayacağı bilinmiyor ancak hem Beren Saat hem de Kıvanç Tatlıtuğ’un başrol dışında bir rol oynamasını beklemek yanlış olur.

Budaycıoğlu’nun diğer eserleri gibi gerçek hayattan esinlenerek kaleme alınan Kenan adındaki narsist bir adamın çocukluğundan beri karakterini ve kişilik bozukluğuyla mücadelesini şekillendiren olaylardır.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara