Kulüp Dizisi Fragmanı Netflix’de Yayınlandı. İşte Kulüp Dizisinin İlk Fragmanı (VİDEO)


Kulüp Dizisi Fragmanı Netflix‘de Yayınlandı. 1955 yılında İstanbul’da geçen Netflix Kulüp dizisinin ilk fragmanı burada. Bol nostaljik detaya ve sürükleyici bir temaya sahip dizinin vizyon tarihi 5 Kasım.

Kulüp Dizisi Fragmanı Netflix'de Yayınlandı.

Netflix’in Türkiye’deki son yapımına hazırlanan ‘Club’ dizisinin bugün ilk fragmanı yayınlandı. Eski İstanbul kokan ve yeni nesli daha önce görülmemiş bir Türkiye’ye götüren dizi, Kasım ayına damgasını vuracak yapımlardan biri olacak gibi görünüyor.

Gökçe Bahadır, Fırat Tanış ve Salih Badci gibi isimlerin yer aldığı yapım, 1955 yılında İstanbul’da geçen çok çekici bir temaya sahip. Detaylarını fragmanında görebildiğimiz kulüp, önümüzdeki 5 Kasım’da Netflix’te yer alacak.,

Kulüp Dizisinin nostalji tadındaki fragmanı:

Fragmanda da gördüğümüz gibi Club, eski İstanbul’un birçok detayını kusursuz bir şekilde bir araya getiriyor. İstiklal Caddesi’nin eski hali ve Galata Kulesi örnek olarak gösterilebilir. Dizinin konusu oldukça etkileyici görünüyor. Hapisten yeni çıkmış Yahudi bir anne olan Matilda, o zamanlar İstanbul’un en ünlü gece kulüplerinden birinde çalışmaktadır. Matilda’nın yetimhanede büyüyen kızı Rasel, annesi hapisten çıkana kadar annesinin varlığından habersizdir.

Geç kaldığı halde kızıyla yakın bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, kızını rahatsız edici bir isim olan Pera’dan uzak tutmaya çalışır. Çalıştığı kulübün asi patronu ve bir çalışanıyla uğraşan Matilda, çalışanların canını sıkan bir yer olan kulübe girmesiyle ortama yepyeni bir hava katar.

Yönetmen koltuğunu Seren Yüce ve Zeynep Günay Tanın paylaştığı Kulüp, 5 Kasımda halkla buluşacak.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara