Mesut Özil Kripto Parası Çıkarıyor! İşte İlk Öğrenilen Detaylar


Mesut Özil Kripto Parası Çıkarıyor! İşte İlk Öğrenilen Detaylar.. Mesut Özil’in ‘heyecan verici şeyler’ açıklamasının detayları geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Alınan bilgilere göre Özil, geçen yıl kurduğu M10Streetwear markası bünyesinde bir kripto para birimi piyasaya sürecek. Bu kripto para birimine “M10” adı verilecek

Geçtiğimiz günlerde resmi Twitter hesabından paylaşımda bulunan dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil, yakın zamanda heyecan verici şeyler açıklayacağını söyledi.Yeni profil fotoğrafınıdabu yayında paylaşan futbolcu, heyecan verici yeniliklerin neler olacağınadair işaretlerverdi. Şimdi bu konuyla ilgili yeni bir gelişme var.

The Sun’da yer alan bir habere göre Özil, geçen yıl kurduğu marka altında kendi kripto parasını piyasaya sürecek. M10Streetwear adlı marka bünyesinde hayata geçirilecek kripto paranın adının M10 olacağı belirtiliyor. Peki bu kripto para birimi neyapacak? Kripto para yatırımcıları bir futbolcunun kripto parasıyla ne yapabilir?

Mesut Özil Kripto Parası M10, Bitcoin ile takas edilebilecek

Mesut Özil Kripto Parası Çıkarıyor!

Alınan bilgilere göre Mesut Özil’in kripto parası doğrudan Bitcoin ile takas edilebilir. Yani Bitcoin karşılığında M10 veya tam tersini yapabilirsiniz. Ayrıca bu kripto para birimi ile M10Streetwear alışverişlerinde indirim gibi ayrıcalıklara da sahipler. En mutlu yatırımcılar ise Fenerbahçe’nin yıldızıyla tanışma fırsatı buluyor.


 English EspañolNederlandsDeutscheIndonasianPortuguêsTürkFrançaisрусский Mesut Özil’in kripto parasının ne zaman çıkacağı şu an için bilinmiyor. Ancak The Sun’a göre, kripto para birimi önümüzdeki birkaç gün içinde piyasaya sürülecek. Yatırımcılar ve endüstri uzmanları, bu kripto para biriminin çok dikkat çekeceğine inanıyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara