Netflix Tarafından Squid Game İzlenmeleri Açıklandı, Şaşırtmayan Rekor!


Squid Game hakkında dikkat çekici bir açıklama Netflix tarafından yapıldı. Bu diziyi 111 milyon kullanıcının izlediğini belirten platform, Netflix dizileri arasında en iyi lansman olduğunu söyledi.

“Squid Game” son zamanlarda dünyanın en çok konuşulan şarkılarından biri. Güney Kore Netflix dizisi tepkilere neden oldu. Diziyi izleyenler de izlemeyenler de bu yapımdan haberdardı. Dünyanın dört bir yanındaki internet kullanıcıları, baktıkları her yerde bu diziden bir şeyler görmeye başladılar. Şimdi Netflix dizisi hakkında uzun zamandır beklenen açıklama geliyor.

17 Eylül’de vizyona giren Squid Game ile ilgili açıklama yapan Netflix yöneticisi, dizinin lansman gününden bu yana en iyi ilk yapımları olduğunu açıkladı. Bunun şimdiye kadarki en iyi lansman olduğunu belirten şirket, Squid Game’in 12 Ekim gecesi 111 milyon kullanıcıya ulaştığını duyurdu. Önceki rekor, yayının 28. gününde 82 milyon kez izlenen Bridgerton’dı.

Squid Game, 100’ü aşkın ülkede Top 10 listesinde

Netflix Tarafından Squid Game İzlenmeleri Açıklandı, Şaşırtmayan Rekor!

1 ay gibi kısa bir sürede eşi benzeri olmayan bir başarıya imza atan Squid Game, Netflix’in en iyi 10 listesini de alt üst etti. Öyle ki bu dizi 100’e yakın ülkenin ilk 10 listesinde yer aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez bir Güney Kore dizisi ilk 10 listesinde bir numaraya yerleşerek tarih yazdı. Netflix’in yaklaşık 190 ülkeye hizmet verdiğini unutmayalım.

Netflix, Twitter’da paylaşım yaparken çok fazla söze gerek duymadı. Dizinin 111 milyon izleyici ile rekor kırdığını söylemekle yetinen şirket, diziyle ilgili bir video da paylaştı. Dilerseniz bizi bu video ve anlatım la baş başa bırakalım.

Netflix’in Twitter’daki Squid Game açıklaması şöyleydi

Netflix Tarafından Squid Game İzlenmeleri Açıklandı, Şaşırtmayan Rekor!

Squid Game için paylaşılan video ise şöyle

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir