OnePlus 9 RT, Geekbench Testinde Göründü!


OnePlus 9 RT, Geekkbench Testinde Göründü! OnePlus markasından çok yeni bir telefon geliyor. Bir süre önce teknik özellikleri ortaya çıkan OnePlus 9 RT Geekbench testinde göründü.

OnePlus 9 RT,  Geekkbench Testinde Göründü!

Ortaya çıkan sızıntılara bakılırsa OnePlus, 15 Ekim‘de 9 RT model telefonunu duyuruyor. Bu noktada Hindistan ve Çin şeklindesınırı olan pazarlarda resmiyet kazanması beklentiler dahilinde yer alıyor. Çin’in 3C sertifika sitesinde MT2110 model numarasına sahip yeni bir OnePlus’a ait olan akıllı telefon ortaya çıktı.

Ortaya çıkan cihazın iç pazarda OnePlus 9 RT olarak adlandırılması beklentiler dahilinde yer alıyor. Aynı aygıtkısa sürede Geekbench testinde de ortaya çıktı. Görünüşe göre şirket, piyasaya sunmadan ilkin telefonun performansını testten geçiriyor.

Geekbench testine göre OnePlus 9 RT, Lahaina kod adlı yeni Qualcomm işlemcisiyle geliyor

Geekbench listesine bakıldığında OnePlus 9 RT‘nin Lahaina kod adına sahip olan teknoloji yenisi bir Qualcomm işlemcisiyle geleceğini gösteriyor. Bu yonga seti yapısı bakımıyla Snapdragon 888‘E benzerliğiyle dikkat çekiyor. Ağustos ayında bir haber deposu tarafınca sızdırılan bilgilere gore akıllı telefonun Snapdragon 870 veya daha yüksek versiyonuyla geleceğini gösteriyordu. Bu da iddiaları doğrular özellikte gözüküyor. Ancak henüz firma tarafınca bu mevzuda bir bilgi gelmedi.

OnePlus 9 RT

MT2110 model numarasına sahip olan aygıt 12 GB RAM‘i bünyesinde barındırıyor. İşletim sistemi olarak da Android 11‘i kullanıyor. Akıllı telefon tek çekirdekli testte 818 ve oldukça çekirdekli testte 3246 puana erişmeyi başardı. Bunun yanı sıra Hindistan’a ulaşacak varyantın da MT2111 model numarasına sahip olacağı tahmin ediliyor.

OnePlus 9 RT Teknik özellikleri

OnePlus 9 RT Teknik özellikleri nelerdir?

OnePlus 9 RT modelinin 6.55 inç AMOLED FHD+ 120 Hz ekrana sahip olması beklentiler dahilinde yer alıyor. Bunun yanı sıra 16 Megapiksel selfie kamerası ve 50 Megapiksel + 16 Megapiksel + 2 Megapiksel üçlü kamera kurulumuna sahip olması da muhtemel görünüyor.

OnePlus 9 RT

Akıllı telefon 4.500 mAh batarya kapasitesinin yanı sıra 65W hızlı şarjı destekleme ihtimaline sahip. Bu noktada muhtemelen 12 GB‘a kadar RAM ve 256 GB‘a kadar depolama alanı sunacak.

İşlemci:Qualcomm Snapdragon 870
İşletim sistemi:Android 11 tabanlı OxygenOS 12
Kamera:50 Megapiksel + 16 Megapiksel + 2 Megapiksel
Pil:65 W hızlı şarj, 4.500 mAh batarya kapasitesi
Ekran:AMOLED FHD+ ekran, 120 Hz, 6.55 inç


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara