PUBG 2 Geliyor, İşte Çıkış Tarihi


Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanan oyun PUBG hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Yakın zamanda sızdırılan bilgilere göre PUBG 2, 2022 yılında oyun severlerle yeniden buluşacak.

PUBG 2 Geliyor, İşte Çıkış Tarihi

PlayerUnknown’s Battlegrounds veya daha yaygın olarak bilinen adıyla PUBG, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren oyunu seven geniş kitleler ile oyun dünyasında sağlam bir yer edinmiştir. PUBG aynı zamanda esporda en karlı ve en çok izlenen oyunlardan biridir. Daha önce

PUBG üzerinde oldukça tutarlı sızıntılar yapan PlayerIGN‘in yeni sızıntısına dayanarak, popüler oyunun devamı gelecek yıl gelecek gibi görünüyor. Devam oyununun mobil versiyonu değil bilgisayar versiyonunu kapsaması bekleniyor.

PUBG 2 ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok

PUBG 2 Geliyor, İşte Çıkış Tarihi

Twitter’daki PlayerIGN sızıntılarına göre, geliştiriciler hala popüler BattleRoyals’in yeniden çevrimi üzerinde çalışıyorlar.O zamandan beri kaldırılan gönderide PlayerIGN, PUBGAmsterdam’ın”bilinmeyen bir proje” için yeni bir Unreal Engine kiraladığını ve yakın zamanda yayınlanan bir Nvidia sızıntısında “X1″adlı bir WIP Krafton oyunu olduğunu belirtti.

Dahaönce,PUBG 2 haberini yanlışlıkla sızdıran DrasseL PlayerIGNa dlı profesyonel bir PUBG oyuncusu, bilgisayar için üretilecek PUBG oyununun 2051’de PUBG: New State olup olmayacağını sormuştu. PlayerIGN, DrasseL’in New State mobil için olduğu sorusuna yanıt verdi. sadece deneyimler ve PUBG 2’nin bilgisayarlar veya konsollar için üretilmesi için 2022’ye kadar beklemeleri gerekiyor.

PUBG: New State’in çıkışından sonra olası bir PC ve konsol oyunu hakkında resmi bir haber olmasa da çıkıyor; Bu, şirketin daha sonra diğer platformlar için aynı şeyi duyurmayacağı anlamına gelmez.


Sızıntıların neye benzediğini şu an tam olarak bilmesek de; Henüz resmi bir şey olmadığı için bu habere biraz şüpheyle bakmanın daha doğru olacağını düşünüyoruz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara