Sadakatsiz 23. Bölümü İzle


Sadakatsiz 23. Bölümü ile 24 Çarşamba 20.00’de Kanal D‘de! ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümü ile takipçilerine yeni heyecanlar yaratacak olan dizi, Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından sevilerek takip ediliyor.

Sevilen dizi Sadakatsiz 23. bölümünde Volkan’ın kendisinden boşanacağını öğrenen Derin ev içerisinde ilginç tavırlar sergileyerek Volkan’dan intikam almaya çalışıyor. Fakat bir türlü Volkan’a kendisine karşı almış olduğu boşanma kararını bildiğini söyleyemiyor. Psikolojik olarak kendini çok kötü hisseden Derin ev içerisindeki tavırları ile Volkan’ın dikkatini çekmeyi başarsa da bu durum Volkan üzerinde çok daha fazla olumsuz etkiler barındırıyor.

Sadakatsiz 23. Bölümü

Volkan aldığı boşanma kararını Derin’e söyleyebilmek için uygun zamanı bulmaya çalışsa bile Derin’in son günlerdeki davranışları ve bir birinden farklı hareketleri nedeniyle Volkan aldığı kararı Derin’e bir türlü söylemeyi başaramıyor.

Asya, Volkan’ın geçtiğimiz bölümde gelip kendisine Derin’den boşanmak istediğini söylemesi ve tekrar birlikte olmak için kendisine yalvarmasının ardından kendi tavrından ödün vermemektedir. Fakat hiç beklenmedik bir anda Volkan ve Derin’in evini ziyaret eden Asya gördükleri karşısında şoka girer.

Sadakatsiz 23. Bölümü Fragmanı

 
Sadakatsiz 23. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 23. Bölüm Hangi Gün?

Sadakatsiz dizisi 23. bölümü ile 24 Mart 2021 Çarşamba Akşamı 20:00’da yayınlanacak.

Sadakatsiz Dizisi Hangi Kanalda?

Sadakatsiz dizisi Kanal D kanalında yayınlanmaktadır.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara