Samsung Galaxy M32 Özellikleri Ortaya Çıktı


Samsung Galaxy M32 özellikleri açıklandı. Dünya çapında orta sınıf telefonlar arasında beklediğinden daha fazla satış rakamlarına erişim sağlayan Samsung çalışmalarına ara vermeden deva ediyor. Güney Kore menşeili üretici şirket, özellikle orta sınıfta büyük batarya boyutlu akıllı telefonları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Pek çok Galaxy A ve M serisi telefon, 4500 mAh ya da daha büyük bataryaya sahip. Bu telefonların arasına bir de Samsung Galaxy M32 yeni katılıyor. Akıllı telefonun batarya kapasitesi açıklandı. Samsung Galaxy F62, 7000 mAh olan bataryası ile yoğun kullanımda bile iki gün boyunca kullanılabiliyor.

Samsung Galaxy M32 içinde 5830 mAh batarya ile geliyor.

Samsung üzerinde çalıştığı Galaxy M32’nin pili, güvenlik sertifikası firması olan DEKRA tarafından üretilmiştir. EB_BM325ABN model numaralı telefon, 5830 mAh pil kapasitesine sahip. Ama Samsung M32 modelini büyük ihtimalle 6000 mAh pil kapasiteli şeklinde pazarlayacaktır.

Samsung Galaxy M32

Samsung’ un yeni çıkacak olan Galaxy M32 olması beklenen cihazın hızlı şarj desteği hakkında kesin bir bilgi paylaşılmadı ama Galaxy F41 modeli de benzer özelliklere sahip bir pil kapasitesi ile geliyor ve 15W hızlı şarj desteği sunuyor. Samsung Galaxy M32, büyük ihtimalle bu senenin başlarında piyasaya sürülen Galaxy A32 baz alınarak gelecektir.

Samsung Galaxy M32 Özellikleri

Galaxy M32 nin 90hz’ lik yenileme hızına sahip 6.4 inch Super AMOLED ekran ile birlikte gelmesi yönünde. Mediatek Helio G80’ den güç alması beklenen telefon, kutudan Android 11 ve One UI 3 ile karşımıza çıkacak.

Beklentiler, Galaxy M32 nin 90hz’ lik yenileme hızına sahip 6.4 inch Super AMOLED ekran ile birlikte gelmesi yönünde. Mediatek Helio G80’ den güç alması beklenen telefon, kutudan Android 11 ve One UI 3 ile karşımıza çıkacak. Telefonun arkasında dörtlü kamera kombinasyonuna ev sahipliği yapması bekleniyor. Söylentilere göre ana kamera 64 megapixel çözünürlükte olacak.

28 Nisan’ da Samsung Galaxy M42 duyurulacak. M serisinin ilk 5G destekli cihazı olacak olan M42, Snapdragon 750G’ den güç alıyor olacak. AMOLED ekran ile gelecek olan telefonun fiyatı hakkında henüz bir bilgi sağlanmadı.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara