Samsung Galaxy Quantum 2 Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı


Samsung yüksek güvenlikli çip kullanarak ürettiği Samsung Galaxy Quantum 2 akıllı telefon modeli özellikleri ve fiyatı açıklandı. Telefonu dışarıdan yapılacak tüm saldırılara karşı koruma altına alındığını belirten Samsung yetkilileri, Galaxy Quantum 2 ile daha güvenli bir iletişim kurmanızı sağlıyor.

Uzun bir süredir Samsung tarafından Galaxy Quantum 2 özellikleri ve fiyatı açıklanması beklenirken beklenen bugün oldu ve Samsung, yeni akıllı telefon modeli olan Galaxy Quantum 2 özellikleri ve fiyatını resmi olarak duyurdu. Geliştirilen özel Quantum çip sayesinde verilerin en üst düzeyde korunduğunu belirten Samsung, telefonun özelliklerinin amiral gemi modelleri kadar güçlü olduğunu belirtti.

Samsung Galaxy Quantum 2 Özellikleri

Samsung Galaxy Quantum 2 Özellikleri

Galaxy Quantum 2 Özellikleri

6.7 inç 3200 x 1440 çözünürlüğe sahip 120 hz Infinity-O Dinamik AMOLED 2X ekran. Snapdragon 855 Plus işlemci.
6 GB Ram 128 GB dahili depolama
64 MP + 12 MP + 5 MP üç kamera
f/2.2 diyafram açıklığına sahip 10MP ön kamera
Ekran içi parmak izi sensörü
Boyutlar: 161,9 x 73,8 x 8,1 mm; Ağırlık: 176g
5G SA / NSA, 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11ax (2.4 / 5GHz), VHT80, Bluetooth 5, GLONASS özellikli GPS, NFC
25W hızlı şarjlı 4500 mAh batarya

Galaxy Quantum 2 Fiyatı

Galaxy Quantum 2 fiyatı 600 Dolardır.

Üstün özelliklere sahip telefonun fiyatı her ne kadar diğer akıllı telefon modellerine göre yüksek olsa da geliştirilmiş güvenlik sistemi ile özellikle iş insanları ve bürokratlar tarafından kullanılması bekleniyor. Samsung yetkilileri yaptıkları tanıtım duyurusunda “Quantum çipimiz, öngörülemeyen ve modellenmemiş saf rasgele sayılar üreterek kimlik doğrulama, finans ve mesajlaşma gibi güvenlik açısından kritik hizmetlerin daha güvenli bir şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor.” mesajını paylaştı.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir