Samsung Galaxy S20 FE, 2021 Ekim Güncellemesi alıyor!


Samsung Galaxy S20 FE, 2021 Ekim Güncellemesi alıyor! Samsung Şirketi, bir süre önce yayınlamış olduğu 2021 Ekim güncellemesini Galaxy S20 FE modeline de getirdi. Bu noktada güvenlik anlamında yeni gelişmeler yapıldı.

Samsung Galaxy S20 FE, 2021 Ekim Güncellemesi alıyor!

VSamsung, Ekim 2021 güncellemesini geçtiğimiz hafta yayınlamaya başladı. Bu kapsamda ilk yararlanan zeki telefon Galaxy S21 serisi oldu. Geçtiğimiz kısa bir zaman içinde de Galaxy A50, Galaxy Note 20, Galaxy S20, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 için de yeni güvenlik ve emniyet güncellemesi yayınlandı. Şimdi ise Galaxy S20 FE modeline geldi.

Cihaz çeşitli Avrupa devletlerinde yazılım güncellemesini almaya başladı. Güncelleme donanım yazılımı sürümü G781BXXS4CUI1 bununla beraber geliyor ve Ekim 2021 emniyet yamasını içeriyor. Bu noktada Samsung bu yamayla beraber düzelttiği hataları ve emniyet açıklarını açıklamadı. Yine de bu ayın ilk yarısında açıklanması beklentiler dahilinde yer alıyor.

Samsung Galaxy S20 FE, Ekim 2021 Güncellemesi Nasıl Kurulur?

Samsung Galaxy S20 FE kullanıcısı iseniz ve güncellemeyi henüz almadıysanız yapmanız gerken tek bir şey var. Aşağıdaki listedeki adımları izleyerek güncellemeyi test edebilirsiniz:

Ayarlar’a girin.
Yazılım Güncellemesi kısmına basın.
İndir ve yükle butonuna tıklayın.
Yukarıdaki işlemleri takip ederek cihazınız için gelen son olarak güncellemeyi telefonunuza indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 FE, üç büyük Android güncellemesini daha alıyor

Teknoloji devi Samsung, Galaxy S20 FE modelini geçen sene Android 10 tabanlı One UI 2.5 arayüzü ile piyasaya sürdü. Akıllı telefon Aralık 2020‘de Android 11 işletim sistemine dayanan One UI 3 arayüzüne sahip oldu. Bunun üstüne firma cihazın üç büyük Android güncellemesi daha alacağını açıkladı.

Samsung Galaxy S20 FE, 2021 Ekim Güncellemesi alıyor!

YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara