Samsung Galaxy Z Fold 3 Birden Bire Patladı. İşte O Görüntüler!


Samsung Galaxy Z Fold 3 Birden Bire Patladı! Teknoloji devi Samsung’un yeni çıkan katlanabilir cihazları ile ilgili skandal bir video sosyal medyanın gündemine oturdu. İşet detayları.

Samsung Galaxy Z Fold 3 Birden Bire Patladı.

Samsung geçtiğimiz günlerde yepyeni katlanılabilen cihazlarını tanıttı. Uzun süredir gelmesi beklenen cihazlar kullanıcılar tarafınca merakla bekleniyordu. Farklı tasarımları ve gelişmiş özellikleriyle cihazlar Türkiye’de de ön satışa çıktı. Ancak Samsung’un yeni katlanabilen cihazlarıyla alakalı birtakım skandallar gelmeye başladı. Bir kullanıcı ansızın patlayan Samsung Galaxy Z Fold 3’ün görüntülerini sosyal medyada paylaştı.

Samsung Galaxy Z Fold 3 aniden patladı

https://twitter.com/CoachCWC/status/1442162686721208321

v

Samsung’un yeni katlanabilir cihazları yurtdışında kullanıcılara bizlerden daha erken ulaştı. Modeller ülkemizde hala ön siparişte. Telefonu sipariş eden kullanıcılar paketleme tarihinden yedi günsonrasında dahi cihazın hala gelmediğini bildirdi. Samsung ön siparişlerin ulaşmamasıyla alakalı cihazın “daha gelmediğini” bildirmiş. Sonuç olarak paketleme zamanı olarak 21 Eylül yayınlanan bucihaz hala ortada yok.

Bununla beraber bir kullanıcı Samsung Galaxy Z Fold 3’ün ansızın patladığı anları sosyal medya hesabında paylaştı. Neyse ki kullanıcı herhangi bir zarar görmedi. Patlayan cihazın sahibine Samsung, yeni bir kutu göndererek durumu telafi etmeye çalışmış. Siz Samsung’un katlanabilir cihazlarında yaşanmış olan bu sorunlarhakkındaki ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara