Şebnem Şirin Katledildi. Denizli’de kadın cinayeti Genç Kadın erkek arkadaşı tarafından boğazı kesilerek Öldürüldü!


Şebnem Şirin

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yaşayan Şebnem Şirin (25) evinde erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı (25) tarafından boğazı bıçakla kesilerek öldürüldü. Polis olaydan sonra kaçan zanlıyı yakalayarak gözaltına aldı.

Şebnem Şirin

Olay, sabah saat 06.00 sıralarında Pamukkale Kınıklı Mahallesi 6071 Sokak’ta bir apartmanın ilk katında meydana geldi. Şebnem Şirin ve erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışma sırasında Furkan Zıbıncı, mutfaktan bulunan bıçakla Şirin’in boğazını kesti.

“Şebnem Şirin Katledildi.”BAĞRIŞMALARI DUYAN KOMŞULAR POLİS EKİPLERİNE HABER VERDİ

Çığlıkları duyan komşular polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine yönetime gelen ekipler, daireye girdiklerinde Şirin’i oturma odasında yerde yerde yatarken buldu.

Şebnem Şirin

Yapılan incelemede Şebnem Şirin’in hayatını kaybettiği belirlendi.
Şebnem Şirin’in cenazesi savcının sorgusunun ardından otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Şebnem Şirin’in Denizli’de bir şarap firmasına ortak olan Fevzi Tokat’ın torunu olduğu öğrenildi.

Şebnem Şirin

KAÇAN ZANLI YAKALANDI

Polis olaydan sonra kaçan zanlıyı Kaleiçi Çarşısı’nda bir altın toptancısında işçi olarak çalışan Furkan Zıbıncı hakkında soruşturma başlattı. Furkan Zıbıncı’nın arabası Saltak Caddesi üzerinde seyir halindeyken durdurularak polis ekipleri tarafından yakalandı.

ŞEBNEM ŞİRİN AYRILMAK İSTEDİĞİ İÇİN ÖLDÜRÜLDÜ

Şebnem Şirin ve Furkan Zıbıncı arasında çıkan tartışmanın ise Şebnem Şirin’in, ayrılmak istemesi üzerine çıktığı öğrenildi. Olayın gerçekleştiği dairede polis ekiplerinin yaptığı araştırmada iki ayrı kanlı bıçağın bulunduğunu belirtildi. Elinden hafifçe yara alan Zıbıncı’nın kavga sırasında Şirin’i önce yüzünden bıçaklayıp sonra da boğazını kestiği öne sürüldü.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara