SpiderMan Dönüyor. 60. Yılında Spider-Man No Way Home İle Beyaz Perdeye Geri Dönüyor


SpiderMan

SpiderMan her geçen gün dünya çapında sinemalarda hayran kitlesini artırırken yeni özellikler de merakla bekleniyor. Bugün, No Way Home’un 60. yıl dönümüne özel bir versiyonunun SpiderMans, Tom Holland, Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın seriden favorilerinin yer aldığı bir video ile çıkacağı açıklandı.

Marvel Evreninin en popüler karakterlerinden biri olan SpiderMan, geçtiğimiz aylarda son filmi No Way Home ile büyük ilgi görüyor. Hayranları sevindiren yapım, dünya çapında büyük ses getirdi.

Bugün SpiderMan’in hayranları için yeni planlarını mutlu edecek yeni planları olduğu haberi geliyor. SpiderMan: No Way Home The More Fun Stuff adlı yeni bir sürüm üzerinde çalışan Sony, ürünü yakında halka sunacak.

SpiderMan Dönüyor. 2 Eylül itibarıyla beyaz perdede yerini almaya başlayacak

https://twitter.com/SpiderManMovie/status/1535436960076120064

Yukarıdaki gönderiyi görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayınız.

SpiderMan: No Way Home’un Twitter hesabında serinin en sevilen üç Örümcek Adam buluşmasının görüntüleri paylaşıldı. Oldukça eğlenceli bir video hazırlayan ve şaka yapmaktan korkmayan üçlü, SpiderMan: No Way Home The More Fun Stuff’ı da duyurdu. SpiderMan’in 60. yılına özel gösterilecek olan versiyon, izleyicilere oldukça ilginç eğlence anları yaşatacak.

Yeni versiyonun tarihi şu anda ABD ve Kanada için yalnızca 2 Eylül olarak belirlendi. Ancak yakın gelecekte diğer ülkelerdeki görüntüleme tarihleri ​​için bir duyuru bekleniyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara