Tarkan Trendyol Reklamlarından Ne Kadar Para Alacak?


Tarkan Trendyol Reklamlarından Ne Kadar Para Alacak? Son günlerde varılan anlaşmaya göre Trendyol’un yeni reklam yüzü Tarkan’ın bu reklamlardan 15 milyon TL kazanacağı iddia edildi.

Rekabet kurumunun başlattığı soruşturmayı gündeme getiren ve gündeme gelen Trendyol, megastar Tarkan ile uzun süredir devam eden işbirliğiyle de gündemdeydi. Başlangıçta reklam filmlerinin yer alacağı ortaklığın devamında sosyal odaklı projelerin hayata geçirileceği açıklandı.

Bu konudaki anlaşmayla ilgili Tarkan “Trendyol yakından takip ettiğim ve sevdiğim bir marka. Aynı zamanda Türkiye’nin en sevilen ve kendi sektörünün en başarılı markası. Bu topraklardan doğan ve kısa sürede yurt dışına uzanan heyecan verici bir başarı öyküsü var. Büyürken ülkesine de faydalı olmaya çalışan, sosyal duyarlılıkları yüksek bir marka olmasını da ayrıca önemsiyor ve takdir ediyorum” ifadelerine yer vermişti. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Tarkan’ın bu anlaşma sonrasında yüksek bir ücret alacağı iddia edildi.

Tarkan Trendyol’u Seçti

Tarkan Trendyol Reklamlarından Ne Kadar Para Alacak?

Tarkan Almanya’da pandemiyi geçirip İstanbul’a döndükten sonra Trendyol ile yaptığı reklam sözleşmesi: “Bir süredir yazılıyor, çiziliyor… Anlatıyorlar… Her gün bize soruyorsunuz… Doğru mu değil mi? ? Evet doğru.” Megastar bugün bir fotoğraf çekimi için kamera karşısına geçecek ve bu hafta sonu reklam çalışmalarına başlayacak.

İddialara göre Tarkan, bu işbirliği kapsamında bir yıllık kampanya için Trendyol’dan 15 milyon TL alacak. Başka bir marka da benzer bir anlaşmayla Tarkan ile çalışmayı teklif etti ancak Tarkan Trendol’ü tercih etti. Ozan Çolakoğlu’nun İstanbul’a geldiği andan itibaren stüdyosuna giren Tarkan’ın 2 yeni şarkı üzerinde çalıştığı da söylendi.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara