WhatsApp Çıkartma Oluşturma Eklentisi: WhatsApp’ta yeni dönem başlıyor


WhatsApp Çıkartma Oluşturma Eklentisi: WhatsApp’ta yeni dönem başlıyor.
Günümüzde neredeyse artık her telefonda yüklü olup kullanılan WhatsApp, çıkartmalar özelliğini göz önüne çıkarmak için yeni bir özellik getiriyor.

WhatsApp Çıkartma

WhatsApp uygulamasına çıkartmalar özelliği eklendiğinden beri çıkartma oluşturmak biraz zor. Kendi çıkartmalarınızı oluşturmak için üçüncü parti uygulamalarından birini kullanmak zorundasınız. Kullanıcıların sıkça şikayet ettiği bu durum, görünüşe göre artık bir çözüme kavuşuyor.

WhatsApp Çıkartma Oluşturma Eklentisi: WhatsApp, artık resimlerinizi çıkartma olarak göndermeye izin verecek

WhatsApp Web‘in masaüstü sürümü için geliştirilen özellik de galerinizden seçtiğiniz fotoğrafı çıkartma olarak gönderme seçeceği ile birlikte gelecek. Bunun dışında seçtiğiniz fotoğrafı istediğiniz şekilde düzenleyebilir hatta bu düzenlediğiniz çıkartmayı kaydedip sonrasında tek tıkla gönderebileceksiniz. Bu da sohbet ekranı içinde çıkartma oluşturma aracını kullanabilmemizi sağlıyor.

WhatsApp Çıkartma

Özelliği şu an denemeniz mümkün değil ama ilerleyen günlerde ilk deneyenlerin arasında bulunmak için WhatsApp beta programına üye olabilirsiniz. Henüz piyasaya çıkacak erişkinliğe ulaşmamış WhatsApp özellikleri, beta programıda gönüllü olan kullanıcılara erkenden sunulur.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara