Whatsapp Yeni Grup Araması Özelliği Yayınlandı


WhatsApp yeni kullanıma sunduğu beta güncellemesiyle kullanıcıların işini kolaylaştırdı. Grup aramaları daha kolay bir hale geldi.

Whatsapp Yeni Grup Araması Özelliği Yayınlandı

WhatsApp yakın geçmişte 2.21.19.15 beta güncellemesini kullanıma sunmuştu. Bir takım küçük geliştirmeler getiren yenilik grup kısmından hızlı bir şekilde arama yapma imkanı sağlıyor. Anlık mobil çevrimiçi mesajlaşma uygulaması grup bölmesinde yer alan ekranı açtığınızda sesli ve görüntülü bir şekilde çağrı yapmak için geliştirdiği kısa yolların tanıtımını yaptı.

WhatsApp Yeni Grup Araması Bölümüne Kısa Yollar Ekledi

WhatsApp grubunuz üzerindeki kısa yollar şu anda uygulama bünyesinde yer almaktadır. Eğer grup kartları içinde bunları göremiyorsanız bahsedilen özellik size henüz açılmamış anlamına gelmektedir. Bu da yeni bir güncellemeyi beklemeniz gerektiğini gösteriyor.

GIF düğmesinin hemen yan tarafında kullanıcıların videoyu sessize almasını ve videoları ses içermeyen bir şekilde paylaşmasına olanak tanıyan bir düğme var. Videonun boyutu ve uzunluğu hakkında bilgi veren ve Video Sesi Kapat düğmesinin hemen yanında da yeni bir kutucuk bulunuyor. WABetaInfo tarafından belirtildiği gibi bir kullanıcı videoyu her yeniden düzenlediğinde boyutu ve uzunluğu hemen anında güncelleniyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir