Windows 11 için yeni “Yılın Rengi” temalı duvar kağıtları: Bunları Windows 10’da da kullanabilirsiniz


Microsoft, ünlü PANTONE Renk Kataloğu ile uyumlu olarak, bu duvar kağıtlarına uyması için göz alıcı Windows 11 duvar kağıtları ve temaları sağlamıştır ve bunlara erişim kolaydır.

Microsoft, kullanıcılarına karşı hoş ve nazik bir jest yaptı. 2058 renkten oluşan Pantone Color Formula Guide tarafından seçilen ve yılın en iyi renkleri ile hazırlanan birbirinden güzel ve göz alıcı duvar kağıtları, Microsoft tarafından kullanıcıların beğenisine sunuldu. Ayrıca tamamen ücretsiz.

Microsoft Store’a sahipseniz, bu ürünü ücretsiz olarak indirebilir ve beraberindeki bu çekici duvar kağıtları ve temaları kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu bağlantıyı ziyaret etmek veya bilgisayarınızda Microsoft Store’u açıp temanın adını aratmak.

Sadece Windows 11 değil, Windows 10’da da kullanabiliyorsunuz

Windows 11

Windows 11 ve Windows 10’da kullanabileceğiniz Pantone Color of the Year 2022 temalarını ve duvar kağıtlarını indirdiğinizde, bunlar otomatik olarak bilgisayarınıza uygulanır. Yılın rengi olarak seçilen renk ana Windows 11 temasına çok benzediğinden, Microsoft’un Pantone ile ortaklığı gerçekten iyi bir hamle, bu da basit ve sorunsuz Windows 11 temasını dolu, enerjik ve renkli hale getiriyor.

Microsoft bu duvar kağıtlarından memnun olmayacak ve Pantone’un seçtiği renkler gelecek yıl yine tema olacak. Renk, Microsoft Edge ve PowerPoint temalarında da görünecektir.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara