Yarış Oyunu Gerçek Oldu: BMW 735i’nin Bagajı Kısmına GoPro Max Takılarak Çekilen Video


Yarış Oyunu Gerçek Oldu: BMW 735i’nin Bagajı Kısmına GoPro Max Takılarak Çekilen Video!!
Geçtiğimiz günlerde RAW POW isimli bir YouTube kanalı, BMW 735i marka modelindeki bir otomobilin bagajına yerleştirdiği bir GoPro Max ile üçüncü kişi kamera bakış açısından gösteren bir video çekti. İzleyenlere benzersiz bir deneyim sunan video, Slovenya’nın dar ve virajlı dağ yollarındaki bir yolculuk ile ufak da bir drift gösterisini içeriyor.

Yarış Oyunu

Video oyunlarının günümüzde hayatımıza kattığı en önemli yeniliklerden bir tanesi de, hiç şüphesiz üçüncü kişi kamera bakış açısı olmuştu. Bugün bir çok oyunda görebildiğimiz bu kamera açıları sayesinde, sanal dünyadaki bir ortamı kendimizi bile dışarıdan bakacak şekilde görebiliyoruz. Kimi zaman bu kamera açısı, gerçek dünyaya da aktarılıyor. Şimdi de sizlere, üçüncü şahıs bakış açısını gerçek dünyaya uyarlayan güzel bir videodan bahsedeceğiz.

RAW POW adındaki bir YouTube kanalı, ikinci nesil bir BMW 735i’yi (E32), GoPro Max aksiyon kamerasını kullanarak kaydetti. Yapılan kayıt, gerçek dünyada üçüncü şahıs kamerasının izleyiciye neler sunabileceğini gözler önüne seriyordu. YouTuber hem drift yaptığı hem de Slovenya’nın dağ yollarını gezdiği o anlarda, herkese benzersiz bir deneyim yaşattı.

Bilgisayardaki yarış oyunlarını aratmayan görüntüler sunan video

 YouTube kanalındaki “Real Life Forza” isimli videosunu çekmek için kullanılan GoPro Max, videodaki otomobilin bagajına yerleştirilen bir ekipman sayesinde uzatıldı. Ancak bu uzatma çubuğu, videoda RAW POW’un yaptığı montaj çalışmaları ile görünmez hale getirildi. Bu da videonun daha fazla etkileyici bir hal almasını sağlamış durumda. 


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara