Aile Dizisi 26. Bölüm İzle


Aile dizisi 26. bölümünde, Devin’in hamilelik haberi herkesi şaşırtır. Aslan, Devin’in hamileliği karşısında şaşkınlık ve mutluluk yaşarken, Cihan’ın tepkisi merak konusudur. Serap, Hülya’yı vurduğu iddiasıyla gözaltına alınır. Serap’ın suçsuz olduğunu iddia eden Cihan, onun için elinden geleni yapmaya kararlıdır.

Aile dizisinin 26. bölümünde, Devin’in hamilelik haberi, Aslan ve Cihan’ı karşı karşıya getirecektir. Aslan, Devin’in hamileliğini öğrenince büyük bir mutluluk yaşarken, Cihan ise bu haber karşısında şaşkın ve kızgın olacaktır. Cihan, Aslan’ın Devin’i hamile bırakmasına tahammül edemeyecek ve onunla yüzleşecektir.

Serap’ın gözaltına alınması ise, Cihan’ı daha da zor bir duruma sokacaktır. Serap’ın suçsuz olduğunu iddia eden Cihan, onun için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Ancak Serap’ın suçlu olduğunu düşünen Hülya, Cihan’ın başına bela olmaya devam edecektir.

Aile dizisinin 26. bölümünde, Devin’in hamileliği ve Serap’ın gözaltına alınması, dizinin seyrini değiştirecek önemli gelişmeler olacaktır. Bu gelişmeler, Aslan, Devin, Cihan ve Serap’ın ilişkilerini nasıl etkileyecek, merak konusudur.

İşte 26. bölümde yaşanması muhtemel olaylardan bazıları:

  • Devin’in hamilelik haberi, Aslan ve Cihan’ı karşı karşıya getirir.
  • Cihan, Serap’ın suçsuz olduğunu iddia eder.
  • Hülya, Serap’ın suçlu olduğunu düşünerek Cihan’ın başına bela olmaya devam eder.

Bu gelişmelerin, dizinin seyrini nasıl etkileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Aile Dizisi 26. Bölüm Fragmanı

Aile dizisinin 26. bölüm fragmanı, Show TV’nin resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlandı. Fragmanda, Devin’in hamilelik haberi ve Serap’ın gözaltına alınması dikkat çekiyor.

Aile Dizisi 26. Bölüm Hangi Gün?

Aile dizisinin 26. bölümü, 26 Aralık 2023 Salı günü Show TV’de yayınlanacak.

Aile Dizisi Hangi Kanalda?

Aile dizisi, Show TV’de yayınlanıyor.

Aile Dizisi Oyuncuları Kimler?

Aile dizisinin oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Sarp Can Köroğlu, Dolunay Soysert, Barış Kılıç, Ebru Özkan, Cansel Elçin


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara