Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyun Veriyor. Ocak Ayında Toplam Değeri 361 TL olan 5 Adet Bedava Oyun Geliyor.


Amazon Prime Gaming‘in Ocak ayında ücretsiz olarak çıkaracağı oyunlar ortaya çıktı. Sızdırılan bilgilere göre oyuncular önümüzdeki ay 316 TL değerindeki 5 oyuna ücretsiz olarak erişebilecek. Bunlar oyunlar…

Amazon Prime Gaming Hangi Oyunları Ücretsiz Veriyor?

Abandon Ship (40 TL)
In other Waters (25 TL)
Paper Beast: Folded Edition (27 TL)
Two Point Hospital (125 TL)
WRC 7 (99 TL)

Avusturya merkezli bir web sitesi olan PreisJaeger, Amazon Prime Gaming’in Ocak 2022’de hangi oyunları ücretsiz yayınlayacağını açıklamayı başardı. Sızdırılan bilgilere göre Amazon Prime Gaming, 2022’de iyi bir giriş yapacak. Resmi onaya ihtiyacımız olsa da, oyunlar Son birkaç aydır ücretsiz olarak sunulan veriler, sızıntının gerçek olabileceğini gösteriyor.

PreisJaeger tarafından sızdırılan bilgilere göre Amazon Prime Gaming, Ocak 2022’de 5 ücretsiz oyun çıkaracak. Bu kampanya oyunculara 316 TL tasarruf sağlayacak. Peki listede hangi oyunlar var? Amazon Prime Gaming tarafından sızdırılan ücretsiz Ocak oyunlarına bir göz atalım.

Amazon Prime Gaming, Ocak 2022’de hangi oyunları ücretsiz verecek?

Amazon Prime Gaming Ücretsiz Oyun Veriyor.

Amazon Prime Gaming’in ocak ayında ücretsiz hale getireceği oyunlar ortaya çıktı. Sızdırılan bilgilere göre oyuncular, önümüzdeki ay 316 TL değerindeki 5 oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler. İşte o oyunlar…

Avusturya merkezli bir internet sitesi olan PreisJaeger, Amazon Prime Gaming‘in Ocak 2022’de ücretsiz hale getireceği oyunları sızdırmayı başardı. Sızdırılan bilgilere göre Amazon Prime Gaming, 2022’ye oldukça iyi bir giriş yapacak. Her ne kadar resmi doğrulamaya ihtiyaç duyuyor olsak da geçtiğimiz aylarda ücretsiz hale getirilen oyunlar, sızıntının doğru olabileceğini düşündürüyor.

PreisJaeger’in sızdırdığı bilgilere göre Amazon Prime Gaming, Ocak 2022‘de 5 oyunu ücretsiz hale getirecek. Bu kampanya, oyuncuların 316 TL tasarruf etmelerini sağlayacak. Peki listede hangi oyunlar var? Gelin hep birlikte, Amazon Prime Gaming’in sızdırılan ocak ayı ücretsiz oyunlarına hep birlikte bakalım.

Amazon Prime Gaming, Ocak 2022’de hangi oyunları ücretsiz verecek?

Amazon Prime Gaming

Edinilen bilgilere göre Amazon Prime Gaming’in ocak ayında ücretsiz olarak vereceği oyunlar bunlar:

  • Abandon Ship (40 TL)
  • In other Waters (25 TL)
  • Paper Beast: Folded Edition (27 TL)
  • Two Point Hospital (125 TL)
  • WRC 7 (99 TL)

YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir