Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisini çekecek!


 Amazon’un yapımını Yüzüklerin Efendisi dizisi için yayın tarihi verdi. Diziden ilk görsel paylaşıldı bile.

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisini çekecek!

Yüzüklerin Efendisi (Lord Of The Rings) serisiyle sinema tarihine damga vuran film serilerinden bir tanesiydi. 3 film olarak çekilen fantastik serinin Amazon tarafından dizi olarak çekileceğini yakın bir tarihte duymuştuk. Sonunda dizinin yayın tarihini açıkladılar. Dizi çalışmalarından ilk görsel paylaşıldı.

Amazon yapımı olacak Yüzüklerin Efendisi dizisinin çıkış zamanı

Orijinal ismi Lord Of The Rings (LOTR) olarak bilinen hikayeleri dizi haline getirecek şirket Amazon oluyor. Amazon, film ve dizi sektöründeki kararlılığını istikrarlı olarak devam ediyor. Şirketin Prime TV’yi güçlendirmesi ve Türkiye dahil olmak üzere birçok ülkede yerel fiyatlandırma planlaması büyük adımlardı. Amazon önceleri de dizi sektöründe birkaç iyi işe imza atılmıştı.

Ama Yüzüklerin Efendisi gibi büyük bir yapımın altından nasıl kalkılacağı merak ediliyor. Dizinin 2 Eylül 2022‘de bitirilmesi planlanıyor. Beklenmesi gereken bir yıldan fazla bir süre var, şu anda elimizde bulunan tek bilgi ise aşağıdaki fotoğraf.

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisini çekecek!

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk görseli

Paylaşılan görselin nefes kesici olduğu söylenebilir. LOTR için yeni bir devir başlıyor. Gördüğünüz görseldeki güneş doğuşundan bu mesaj veriliyor.

Amazon’un yapacağı yeni Orta Dünya hikayesi 240 ülkede aynı gün yayınlanacak ve bölümler haftalık olarak gelecek. Çoğu yeni dizi gibi bu yapım da 2 Eylül’de başlayarak haftalık olarak yayınlanacak. Yani tek seferde bütün diziyi bitiremeyeceksiniz.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara