Artık Bankalar Cumartesi Günü de Açık Olacak!


Artık Bankalar Cumartesi Günü de Açık Olacak! Cumartesi günü sahaya yakın kişiler bankaların hizmet vermesi için gerekli araştırmaların yapıldığını ve sahada yeni bir gelişmenin yaşandığını söylemeye başladılar. Edinilen bilgilere göre Yapı Kredi, bu alanda pilot uygulama başlatan ilk banka olacak. Buna göre Cumartesi günleri de Yapı Kredi’nin bir şubesi çalışacak.

Ülkemizde bankacılık sektöründe dikkat çekici bir gelişme olmuştur. Bu nedenle bankaların takvimi ve çalışma günleri yakında yeniden tanımlanacak. Edinilen bilgilere göre bankalar cumartesi günü de çalışacak. Hatta yeni misyon için pilot uygulama Yapı Kredi tarafından yapılacak.

Edinilen bilgiye göre, Yapı Kredi‘nin İstanbul’daki Şaşkınbakkal şubesi yarından itibaren cumartesi günleri de hizmet verecek. Banka, müşterilerini cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında çalışacakları konusunda bilgilendirmiştir.

Artık Bankalar Cumartesi Günü de Açık Olacak! YapıKredi Dışında, Diğer bankalardan açıklama gelmedi

Bankalar Cumartesi

Yapı Kredi’nin müşterilerine gönderdiği duyuruda, çalışma koşullarının haftanın normal günleri ile aynı olacağı belirtildi. Sonuç olarak ilgili şube bugün olduğu gibi yarın da çalışacaktır. Diğer bir deyişle, tüm hizmetler vatandaşlara sunulacaktır.

Yapı Kredi’nin yeni düzeninin başka açıklaması yok. Ayrıca, bu konuda diğer bankalardan herhangi bir rapor gelmemiştir. Pilot uygulamanın popüler olup olmayacağı veya diğer bankaları kapsayıp kapsamadığı belli değil.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara