Benzin Yine Zam: Bu Gece 28 Kuruş Daha Zam Geliyor


Benzin Yine Zam: Dolar ve petrol fiyatlarındaki yükseliş hız kesmeden pompayı vurmaya devam ediyor. Dün geceki yürüyüşün ardından bugün gece yarısı 28 kuruşluk bir gaz yürüyüşü daha yapıldığı açıklandı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşverenleri Sendikası bu sabah benzin fiyatında sentlik bir artış olduğunu açıkladı. Yürüyüşün üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen bu akşam saat 00:00’dan itibaren yeni bir zam yapılacağı açıklandı.

Bu gece yarısından itibaren yaşanan artışla birlikte bir litre benzinin fiyatı 28 kuruş artacak. Benzin fiyatı sadece iki günde 72 kuruş arttı.

Benzin Yine Zam, Bu Zammın ardından benzinin litresi İstanbul’da 8,67 TL olacak

Benzin Yine Zam:

Son haftalarda akaryakıt fiyatları fırladı. Dolar ile TL arasındaki farkın açılması her gün yeni bir fiyat artışı haberleriyle uyanmamıza neden oluyor.Bu geceki artışla birlikte benzinin litre fiyatı 28 kuruş artacak. Önümüzdeki günlerde benzine ek olarak LPG ve motorinde de artış olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Artıştan sonra benzinin litre fiyatı İstanbul’da 8,39’dan 8,67’ye, Ankara’da 8, 7’den 8,76’ya ve İzmir’de 8, 7’den 8,76’ya çıkacak.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara