BİM Market Evinize Geliyor! BİM, Alışveriş Uygulaması Olan BİM Market’i Yayınladı: İşte BİM Market Özellikleri


BiM yeni mobil uygulamasını kullanıma sundu. “BiM Market” olarak adlandırılan bu uygulama, İnternet üzerinden BiM ürünleri satın almanızı sağlar. Ayrıca BİM’in aktüel ürünleri de bu uygulama üzerinden görüntülenebilir.

E-ticaret sektörünün giderek büyümesi ve market alışverişinin bile internetten yapılıyor olması Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden BiM’u ateşledi. “BiM Market” adında bir mobil uygulama geliştiren ve bu mobil uygulamayı bugün yayınlayan şirket, artık internet üzerinden alışveriş yapma imkanı da sağlayacak.

Aslında Türkiye’deki zincir mağazaların çoğu zaten online alışveriş imkanı sunuyor. Ancak BiM, bugüne kadar akıllı telefon veya web sitesi üzerinden herhangi bir ürün satışı yapmamıştır. BiM Market ile bu durum değişti. Böylece BiM’da satılan ürünlere sadece birkaç dokunuşla ulaşılacak.

BİM MARKET’teki Ürünlerin sayısı her hafta artacak

BİM, Alışveriş Uygulaması Olan BİM Market'i Yayınladı: İşte BİM Market Özellikleri

Konuyla ilgili açıklamaları “Müjde! BİM cebinizde” sloganıyla yayınlayan market zinciri, ilk etapta sadece beyaz eşya ve elektronik satışı yapacak. Hali hazırda sınırlı sayıda ürün satışı yapan platforma her Cuma yeni ürünler eklenecek. Tüm bu ürünler aynı zamanda ücretsiz kargo ve kredi kartı ödemelerinden de faydalanacak. Ayrıca BiM Aktüel ürünleri artık bu uygulama üzerinden görüntülenebilir.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


escort ankara