Bir Yeraltı Sitcomu Tanıtım Fragmanı


Bir Yeraltı Sitcomu tanıtım videosu Exxen’de yayınlandı. Hasan Can Kaya tarafından senaryosu yazılan ve yakın zamanda Exxen platformunda yayınlanacak olan Bir Yeraltı Sitcomu tanıtım fragmanı yayınlandı.

Konuşanlar programı ile hayatımıza bir an da giren Hasan Can Kaya’nın yeni projesi geçtiğimiz ay Exxen’de yayınlanmak üzere tanıtımını gerçekleştirmiş ve kısa bir video yayınlanmıştı. Şimdi ise, diziye ait tanıtım fragmanı yayınlandı. Acun Ilıcalı tarafından 1 Ocak 2021 tarihinde açılan Exxen Dijital İçerik Platformu üzerinden yayınlanacak olan dizinin tam yayınlanma tarihi 26 Mart 2021 Cuma akşamı Exxen platformunda yayınlanacak.

Bir Yeraltı Sitcomu Fragmanı

Bir Yeraltı Sitcomu Konusu

Hasan Can Kaya’nın kendi hayat hikayesini anlattığı yeni dizisi Exxen platformunda kısa bir süre sonra Bir Yeraltı Sitcomu 1. bölümü ile yayında olacak. İstanbul’un bilinen semtlerinden olan Güngören’de büyüyen Hasan Can Kaya bir Güngören hikayesini anlatacak. Dar gelirli ailesi ile birlikte yaşadıklarını bu dizi içerisinde anlatacak olan Hasan Can Kaya dizi hem oyuncu hem de senarist olarak yer alıyor. Komediyenlik hayali ile yanıp tutuşan Hasan Can, ailesi ile olan bağlarını ve onun bu hayalini gerçekleştirmek adına verdiği mücadele ile ailesinin kendisine bakış açısını konu ediniyor.

Bir Yeraltı Sitcomu Ne Zaman Yayınlanacak?

26 Mart 2021 Cuma akşamı Exxen platformunda yayınlanacak.

Bir Yeraltı Sitcomu Nerede Yayınlanacak?

Bir Yeraltı Sitcomu, Exxen platformunda yayınlanacak.

Bir Yeraltı Sitcomu

Hasan Can Kaya Kimdir?

16 Aralık 1989’da Malataya da doğmuş olan Hasan Can Kaya İstanbul Güngören’de çocukluk ve gençlik yıllarını geçirdi. Aslen Malatyalı olan Kaya, uzun bir süre birçok komedi programında yazarlık yaparken kendi hazırladığı program formatlarını da farklı mecralarda sergiledi. Geçtiğimiz dönemlerde Beşiktaş Kültür Merkezi’nde de projeler yapan Kaya, formatı kendisi tarafından oluşturulan Konuşanlar isimli programı ile Youtube’da çok kısa süre içerisinde popülerliğe ulaştı. Zaman zaman ünlü isimleri de programına davet ederek ağırlayan Kaya, programını 1 Ocak 2021 itibariyle Exxen platformu üzerinden yayınlamaya başladı. Leman Kültür’de düzenle olarak stand up showları düzenleyen Kaya, çeşitli komedi programlarında oyunculuk, senaristlik ve aynı zamanda yönetmenlik de yaptı. Ünlü komedyen kendi programında birçok kez bahsettiği Sultan San ile sevgili olarak devam ettiriyor.


YORUMLARBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir